04.11.2010
|
0
|
Dam
Trippelknock
|
14:00
|
Danderyd
tmp
|
RUS/Privivkova
|
FIN/Puustinen
|
RUS/Privivkova
vs
FIN/Puustinen
6
-
5
|
|
1
|
Dam
Trippelknock
|
14:00
|
Danderyd
tmp
|
SUI/Pure Power Flims
|
NOR/Githmark
|
SUI/Pure Power Flims
vs
NOR/Githmark
9
-
2
|
|
2
|
Dam
Trippelknock
|
14:00
|
Danderyd
tmp
|
SWE/Rudström IK Fyris
|
HUN/Westbay
|
SWE/Rudström IK Fyris
vs
HUN/Westbay
3
-
5
|
|
3
|
Dam
Trippelknock
|
14:00
|
Danderyd
tmp
|
SWE/EGA CK Granit
|
SUI/Davos iFas
|
SWE/EGA CK Granit
vs
SUI/Davos iFas
2
-
7
|
|
4
|
Dam
Trippelknock
|
14:00
|
Danderyd
tmp
|
SWE/Hasselborg SCK
|
RUS/Saitova
|
SWE/Hasselborg SCK
vs
RUS/Saitova
6
-
5
|
|
5
|
Dam
Trippelknock
|
14:00
|
Danderyd
tmp
|
SUI/Grasshopper Zürich
|
LAT/Regza
|
SUI/Grasshopper Zürich
vs
LAT/Regza
11
-
2
|
|
6
|
Dam
Trippelknock
|
14:00
|
Danderyd
tmp
|
RUS/Sidorova
|
NOR/Skaslien
|
RUS/Sidorova
vs
NOR/Skaslien
4
-
2
|
|
7
|
Dam
Trippelknock
|
14:00
|
Danderyd
tmp
|
SWE/Jonasson HCK
|
SUI/Bern AAM
|
SWE/Jonasson HCK
vs
SUI/Bern AAM
9
-
5
|
|
11
|
Dam
Trippelknock
|
18:00
|
Danderyd
tmp
|
RUS/Privivkova
|
SUI/Pure Power Flims
|
RUS/Privivkova
vs
SUI/Pure Power Flims
3
-
6
|
|
12
|
Dam
Trippelknock
|
18:00
|
Danderyd
tmp
|
HUN/Westbay
|
SUI/Davos iFas
|
HUN/Westbay
vs
SUI/Davos iFas
3
-
5
|
|
13
|
Dam
Trippelknock
|
18:00
|
Danderyd
tmp
|
SWE/Hasselborg SCK
|
SUI/Grasshopper Zürich
|
SWE/Hasselborg SCK
vs
SUI/Grasshopper Zürich
8
-
6
|
|
14
|
Dam
Trippelknock
|
18:00
|
Danderyd
tmp
|
RUS/Sidorova
|
SWE/Jonasson HCK
|
RUS/Sidorova
vs
SWE/Jonasson HCK
8
-
5
|
|
15
|
Dam
Trippelknock
|
18:00
|
Danderyd
tmp
|
FIN/Puustinen
|
NOR/Githmark
|
FIN/Puustinen
vs
NOR/Githmark
4
-
8
|
|
16
|
Dam
Trippelknock
|
18:00
|
Danderyd
tmp
|
SWE/Rudström IK Fyris
|
SWE/EGA CK Granit
|
SWE/Rudström IK Fyris
vs
SWE/EGA CK Granit
6
-
3
|
|
17
|
Dam
Trippelknock
|
18:00
|
Danderyd
tmp
|
RUS/Saitova
|
LAT/Regza
|
RUS/Saitova
vs
LAT/Regza
6
-
5
|
|
18
|
Dam
Trippelknock
|
18:00
|
Danderyd
tmp
|
NOR/Skaslien
|
SUI/Bern AAM
|
NOR/Skaslien
vs
SUI/Bern AAM
6
-
7
|
|
05.11.2010
|
21
W=S0
|
Dam
Trippelknock
|
09:00
|
Danderyd
tmp
|
SUI/Pure Power Flims
|
SUI/Davos iFas
|
SUI/Pure Power Flims
vs
SUI/Davos iFas
5
-
8
|
|
22
W=S0
|
Dam
Trippelknock
|
09:00
|
Danderyd
tmp
|
SWE/Hasselborg SCK
|
RUS/Sidorova
|
SWE/Hasselborg SCK
vs
RUS/Sidorova
6
-
1
|
|
23
|
Dam
Trippelknock
|
09:00
|
Danderyd
tmp
|
NOR/Githmark
|
SWE/Rudström IK Fyris
|
NOR/Githmark
vs
SWE/Rudström IK Fyris
4
-
7
|
|
24
|
Dam
Trippelknock
|
09:00
|
Danderyd
tmp
|
RUS/Saitova
|
SUI/Bern AAM
|
RUS/Saitova
vs
SUI/Bern AAM
7
-
8
|
|
25
|
Dam
Trippelknock
|
09:00
|
Danderyd
tmp
|
RUS/Privivkova
|
HUN/Westbay
|
RUS/Privivkova
vs
HUN/Westbay
9
-
10
|
|
26
|
Dam
Trippelknock
|
09:00
|
Danderyd
tmp
|
SUI/Grasshopper Zürich
|
SWE/Jonasson HCK
|
SUI/Grasshopper Zürich
vs
SWE/Jonasson HCK
5
-
7
|
|
27
L to B-final
|
Dam
Trippelknock
|
09:00
|
Danderyd
tmp
|
FIN/Puustinen
|
SWE/EGA CK Granit
|
FIN/Puustinen
vs
SWE/EGA CK Granit
8
-
4
|
|
28
L to B-final
|
Dam
Trippelknock
|
09:00
|
Danderyd
tmp
|
LAT/Regza
|
NOR/Skaslien
|
LAT/Regza
vs
NOR/Skaslien
3
-
11
|
|
31
W=S1 L=X
|
Dam
Trippelknock
|
13:00
|
Danderyd
tmp
|
RUS/Sidorova
|
SWE/Rudström IK Fyris
|
RUS/Sidorova
vs
SWE/Rudström IK Fyris
6
-
4
|
|
32
W=S1 L=X
|
Dam
Trippelknock
|
13:00
|
Danderyd
tmp
|
SUI/Pure Power Flims
|
SUI/Bern AAM
|
SUI/Pure Power Flims
vs
SUI/Bern AAM
7
-
4
|
|
33
W=S1 L=X
|
Dam
Trippelknock
|
13:00
|
Danderyd
tmp
|
HUN/Westbay
|
SWE/Jonasson HCK
|
HUN/Westbay
vs
SWE/Jonasson HCK
5
-
6
|
|
34
L to B-final
|
Dam
Trippelknock
|
13:00
|
Danderyd
tmp
|
SUI/Grasshopper Zürich
|
FIN/Puustinen
|
SUI/Grasshopper Zürich
vs
FIN/Puustinen
3
-
4
|
|
35
L to B-final
|
Dam
Trippelknock
|
13:00
|
Danderyd
tmp
|
RUS/Privivkova
|
NOR/Skaslien
|
RUS/Privivkova
vs
NOR/Skaslien
7
-
3
|
|
36
L to B-final
|
Dam
Trippelknock
|
13:00
|
Danderyd
tmp
|
NOR/Githmark
|
RUS/Saitova
|
NOR/Githmark
vs
RUS/Saitova
2
-
5
|
|
41
W=S2 L to B-final
|
Dam
Trippelknock
|
17:00
|
Danderyd
tmp
|
SUI/Bern AAM
|
FIN/Puustinen
|
SUI/Bern AAM
vs
FIN/Puustinen
7
-
5
|
|
42
W=S2 L to B-final
|
Dam
Trippelknock
|
17:00
|
Danderyd
tmp
|
SWE/Rudström IK Fyris
|
RUS/Privivkova
|
SWE/Rudström IK Fyris
vs
RUS/Privivkova
4
-
5
|
|
43
W=S2 L to B-final
|
Dam
Trippelknock
|
17:00
|
Danderyd
tmp
|
HUN/Westbay
|
RUS/Saitova
|
HUN/Westbay
vs
RUS/Saitova
6
-
5
|
|