Cuponline uses cookies to improve the user experience
Читать больше
Bollis Cup
Mariestads bk
,
Футбол
Mariestad
Mariestad
Футбол
20 - 28 apr 2024
U8 U9 U10 U11 U12 U13
Start
Информация
Новости
Правила
Арены
Возрастные группы / Подгруппы
Команды
Игры
Таблицы
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Bollis Cup
Vadsbo cupen
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Подгруппа Grupp 1 pojkar
Select
Возрастная группа U10 Flickor
Grupp 1 flickor
Возрастная группа U10 Pojkar
Grupp 1 pojkar
Grupp 2 pojkar
Grupp 3 pojkar
Grupp 4 pojkar
Возрастная группа U11 Pojkar
Grupp 1 pojkar
Grupp 2 pojkar
Возрастная группа U12 Flickor
Grupp 1 flickor
Возрастная группа U12 Pojkar
Grupp 1 pojkar
Grupp 2 pojkar
Grupp 3 pojkar
Возрастная группа U13 Flickor
Grupp 1 flickor
Grupp 2 flickor
Grupp 3 flickor
Возрастная группа U13 Pojkar
Grupp 1 pojkar
Grupp 2 pojkar
Grupp 3 pojkar
Возрастная группа U8 Flickor
Grupp 1 flickor
Возрастная группа U8 Pojkar
Grupp 1 pojkar
Grupp 2 pojkar
Возрастная группа U9 Flickor
Grupp 1 flickor
Grupp 2 flickor
Возрастная группа U9 Pojkar
Grupp 1 pojkar
Grupp 2 pojkar
Grupp 3 pojkar
Grupp 4 pojkar
Mariestads bk
Соблюсти правила, не применять результаты и таблицы по отношению к более молодым возрастным группам
Игры
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
21.04.2024
1
U12 Pojkar
Grupp 1 pojkar
09:00
Ica Oxen
Omgång
1
tmp
Mariestads bk röd
Ifk Mariestad blå
Mariestads bk röd vs Ifk Mariestad blå
2
U12 Pojkar
Grupp 1 pojkar
09:00
Swedbank
Omgång
1
tmp
Götene if blå
Norra/Fågelås if
Götene if blå vs Norra/Fågelås if
3
U12 Pojkar
Grupp 1 pojkar
09:00
Källströms elektriska
Omgång
1
tmp
Ulvåkers if röd
Assyriska ik 1
Ulvåkers if röd vs Assyriska ik 1
0
U12 Pojkar
Grupp 1 pojkar
11:15
Swedbank
Omgång
2
tmp
Mariestads bk röd
Assyriska ik 1
Mariestads bk röd vs Assyriska ik 1
0
U12 Pojkar
Grupp 1 pojkar
11:15
Källströms elektriska
Omgång
2
tmp
Ifk Mariestad blå
Norra/Fågelås if
Ifk Mariestad blå vs Norra/Fågelås if
0
U12 Pojkar
Grupp 1 pojkar
11:15
Ica Oxen
Omgång
2
tmp
Götene if blå
Ulvåkers if röd
Götene if blå vs Ulvåkers if röd
0
U12 Pojkar
Grupp 1 pojkar
13:30
Ica Oxen
Omgång
3
tmp
Assyriska ik 1
Norra/Fågelås if
Assyriska ik 1 vs Norra/Fågelås if
0
U12 Pojkar
Grupp 1 pojkar
13:30
Swedbank
Omgång
3
tmp
Götene if blå
Ifk Mariestad blå
Götene if blå vs Ifk Mariestad blå
0
U12 Pojkar
Grupp 1 pojkar
13:30
Källströms elektriska
Omgång
3
tmp
Ulvåkers if röd
Mariestads bk röd
Ulvåkers if röd vs Mariestads bk röd
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad