Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Lussecupen U10
Kils AIK IK
,
Hokejs
Kil
Kil
Hokejs
9 dec 2023
U 10
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ahlmarks cup
Wermlandscupen U11
U8 cupen
Lussecupen U10
Ahlmarks cup
Wermlandscupen U11
U10 cupen
U8 cupen
Ahlmarks Cup U9
Wermlandscupen U11
U8-cupen
Indoor Pond Hockey Tournament
Lussecupen U10
Ahlmarks Cup U9
Wermlandscupen U11
Indoor Pond Hockey Tournament
U8-cupen
Lussecupen
Ahlmarks Cup U9
Wermlandscupen U11
U8-cupen
Lussecupen U10
Indoor Pond Hockey Tournament
Wermlandscupen U11
Ahlmarks Cup U9
U8 cupen
Lussecupen U10
Ahlmarks Cup U9
Wermlandscupen U11
Lussecupen U10
Ahlmarks Cup U9 2016
Wermlandscupen U11 Klimatteknik Solsta AB
Lussecupen U10 2015
Ahlmarks cup U9 2015
Värmlandscupen U11 2015
Lussecupen U10 2014
Ahlmarks cup U10
Ahlmarks Cup U9
Ahlmarks Cup U10
Ahlmarks Cup 2012 U9
Ahlmarks Cup 2012 U8
Tigern Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Apakšgrupa Grupp 1
Select
Vecuma grupa Lussecupen
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Kils AIK IK
Ievērot noteikumus nepiemērot rezultātus un tabulas attiecībā pret jaunākām vecuma grupām
Spēles
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
09.12.2023
1
Lussecupen
Grupp 1
08:00
Plan A
Kierros
0
tmp
Kils AIK 1
Arvika HC 1
Kils AIK 1 vs Arvika HC 1
1
Lussecupen
Grupp 1
08:00
Plan B
Kierros
0
tmp
Hammarö HC 1
Hammarö HC 4
Hammarö HC 1 vs Hammarö HC 4
1
Lussecupen
Grupp 1
08:00
Plan C
Kierros
0
tmp
Charlottenberg HC 1
BIK Karlskoga 2
Charlottenberg HC 1 vs BIK Karlskoga 2
2
Lussecupen
Grupp 1
08:30
Plan C
Kierros
0
tmp
Hammarö HC 4
BIK Karlskoga 2
Hammarö HC 4 vs BIK Karlskoga 2
2
Lussecupen
Grupp 1
08:30
Plan B
Kierros
0
tmp
Arvika HC 1
Charlottenberg HC 1
Arvika HC 1 vs Charlottenberg HC 1
2
Lussecupen
Grupp 1
08:30
Plan A
Kierros
0
tmp
Kils AIK 1
Hammarö HC 1
Kils AIK 1 vs Hammarö HC 1
7
Lussecupen
Grupp 1
11:45
Plan A
Kierros
0
tmp
Kils AIK 1
Hammarö HC 4
Kils AIK 1 vs Hammarö HC 4
7
Lussecupen
Grupp 1
11:45
Plan B
Kierros
0
tmp
Hammarö HC 1
Charlottenberg HC 1
Hammarö HC 1 vs Charlottenberg HC 1
7
Lussecupen
Grupp 1
11:45
Plan C
Kierros
0
tmp
Arvika HC 1
BIK Karlskoga 2
Arvika HC 1 vs BIK Karlskoga 2
8
Lussecupen
Grupp 1
12:15
Plan C
Kierros
0
tmp
Arvika HC 1
Hammarö HC 4
Arvika HC 1 vs Hammarö HC 4
8
Lussecupen
Grupp 1
12:15
Plan B
Kierros
0
tmp
Hammarö HC 1
BIK Karlskoga 2
Hammarö HC 1 vs BIK Karlskoga 2
8
Lussecupen
Grupp 1
12:15
Plan A
Kierros
0
tmp
Kils AIK 1
Charlottenberg HC 1
Kils AIK 1 vs Charlottenberg HC 1
13
Lussecupen
Grupp 1
16:00
Plan A
Kierros
0
tmp
Kils AIK 1
BIK Karlskoga 2
Kils AIK 1 vs BIK Karlskoga 2
13
Lussecupen
Grupp 1
16:00
Plan B
Kierros
0
tmp
Arvika HC 1
Hammarö HC 1
Arvika HC 1 vs Hammarö HC 1
13
Lussecupen
Grupp 1
16:00
Plan C
Kierros
0
tmp
Hammarö HC 4
Charlottenberg HC 1
Hammarö HC 4 vs Charlottenberg HC 1
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad