2019-11-09
|
1
|
F10-11
Alkusarja lohko A
|
09:45
|
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
|
Oulun Floorball Club 10 musta
|
Merikoski SBT F navajot
|
Oulun Floorball Club 10 musta
vs
Merikoski SBT F navajot
7
-
1
|
|
2
|
F10-11
Alkusarja lohko A
|
10:20
|
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
|
Limingan Niittomiehet 10-11
|
Oulun Floorball Club 10 vihreä
|
Limingan Niittomiehet 10-11
vs
Oulun Floorball Club 10 vihreä
1
-
4
|
|
3
|
F10-11
Alkusarja lohko A
|
10:55
|
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
|
Kellon Lyönti F1
|
Tyrnävän Palloseura valkoinen
|
Kellon Lyönti F1
vs
Tyrnävän Palloseura valkoinen
4
-
2
|
|
4
|
F10-11
Alkusarja lohko A
|
11:30
|
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
|
Merikoski SBT F navajot
|
Limingan Niittomiehet 10-11
|
Merikoski SBT F navajot
vs
Limingan Niittomiehet 10-11
5
-
4
|
|
5
|
F10-11
Alkusarja lohko A
|
12:05
|
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
|
Oulun Floorball Club 10 vihreä
|
Oulun Floorball Club 10 musta
|
Oulun Floorball Club 10 vihreä
vs
Oulun Floorball Club 10 musta
3
-
3
|
|
6
|
F10-11
Alkusarja lohko A
|
12:40
|
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
|
Limingan Niittomiehet 10-11
|
Kellon Lyönti F1
|
Limingan Niittomiehet 10-11
vs
Kellon Lyönti F1
1
-
4
|
|
7
|
F10-11
Alkusarja lohko A
|
13:15
|
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
|
Tyrnävän Palloseura valkoinen
|
Oulun Floorball Club 10 musta
|
Tyrnävän Palloseura valkoinen
vs
Oulun Floorball Club 10 musta
2
-
4
|
|
8
|
F10-11
Alkusarja lohko A
|
13:50
|
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
|
Kellon Lyönti F1
|
Merikoski SBT F navajot
|
Kellon Lyönti F1
vs
Merikoski SBT F navajot
5
-
2
|
|
9
|
F10-11
Alkusarja lohko A
|
14:25
|
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
|
Oulun Floorball Club 10 vihreä
|
Tyrnävän Palloseura valkoinen
|
Oulun Floorball Club 10 vihreä
vs
Tyrnävän Palloseura valkoinen
10
-
2
|
|
2019-12-07
|
25
|
F10-11
Alkusarja lohko A
|
16:15
|
O-salo
Omgång
1
tmp
|
Tyrnävän Palloseura valkoinen
|
Merikoski SBT F navajot
|
Tyrnävän Palloseura valkoinen
vs
Merikoski SBT F navajot
7
-
4
|
|
26
|
F10-11
Alkusarja lohko A
|
16:50
|
O-salo
Omgång
1
tmp
|
Oulun Floorball Club 10 musta
|
Limingan Niittomiehet 10-11
|
Oulun Floorball Club 10 musta
vs
Limingan Niittomiehet 10-11
4
-
2
|
|
27
|
F10-11
Alkusarja lohko A
|
17:25
|
O-salo
Omgång
1
tmp
|
Oulun Floorball Club 10 vihreä
|
Kellon Lyönti F1
|
Oulun Floorball Club 10 vihreä
vs
Kellon Lyönti F1
3
-
2
|
|
28
|
F10-11
Alkusarja lohko A
|
18:00
|
O-salo
Omgång
1
tmp
|
Limingan Niittomiehet 10-11
|
Tyrnävän Palloseura valkoinen
|
Limingan Niittomiehet 10-11
vs
Tyrnävän Palloseura valkoinen
3
-
1
|
|
29
|
F10-11
Alkusarja lohko A
|
18:35
|
O-salo
Omgång
1
tmp
|
Merikoski SBT F navajot
|
Oulun Floorball Club 10 vihreä
|
Merikoski SBT F navajot
vs
Oulun Floorball Club 10 vihreä
1
-
6
|
|
30
|
F10-11
Alkusarja lohko A
|
19:10
|
O-salo
Omgång
1
tmp
|
Kellon Lyönti F1
|
Oulun Floorball Club 10 musta
|
Kellon Lyönti F1
vs
Oulun Floorball Club 10 musta
4
-
3
|
|