Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Örncupen
BK Örnen
,
Fodbold
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Fodbold
28 - 30 jun 2019
Födda 2007-2009
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Signup form
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Skolcupen 2024
Skolcupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen 2016
Skolcupen 2016
Örncupen 2015
Skolcupen 2015
Örncupen 2014
Skolcupen 2014
Örncupen 2013
Skolcupen 2013
Örncupen 2012
Skolcupen 2012
Örncupen 2011
Skolcupen 2011
Örncupen 2004
Örncupen 2003
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Gruppe F 07
Select
Klasse F 07
F 07
Klasse F 0809
F 0809
Klasse P 07
P 07
Klasse P 08
P 08
Klasse P 09
P 09
BK Örnen
Følger idrætsforbundes retningslinier om ikke at vise resultat og stilling i de yngste klasser.
Kampe
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
28-06-2019
0
F 07
F 07
16:00
A Konstgräs
tmp
BK Örnen
Remsle UIF Blå
BK Örnen vs Remsle UIF Blå
0
F 07
F 07
16:00
B Konstgräs
tmp
Hägglunds
Älandsbro AIK
Hägglunds vs Älandsbro AIK
0
F 07
F 07
16:00
D Naturgräs
tmp
Remsle UIF Röd
BK Örnen
Remsle UIF Röd vs BK Örnen
0
F 07
F 07
16:00
C Naturgräs
tmp
Ersmark IK
Arnäs IF
Ersmark IK vs Arnäs IF
0
F 07
F 07
19:00
C Naturgräs
tmp
Remsle UIF Blå
Ersmark IK
Remsle UIF Blå vs Ersmark IK
0
F 07
F 07
19:00
D Naturgräs
tmp
Hägglunds
Remsle UIF Röd
Hägglunds vs Remsle UIF Röd
29-06-2019
0
F 07
F 07
10:00
D Naturgräs
tmp
Remsle UIF Blå
Älandsbro AIK
Remsle UIF Blå vs Älandsbro AIK
0
F 07
F 07
11:00
D Naturgräs
tmp
Arnäs IF
BK Örnen
Arnäs IF vs BK Örnen
0
F 07
F 07
12:00
A Konstgräs
tmp
Arnäs IF
Hägglunds
Arnäs IF vs Hägglunds
0
F 07
F 07
13:00
D Naturgräs
tmp
Remsle UIF Röd
Ersmark IK
Remsle UIF Röd vs Ersmark IK
0
F 07
F 07
16:00
D Naturgräs
tmp
Arnäs IF
Remsle UIF Blå
Arnäs IF vs Remsle UIF Blå
0
F 07
F 07
16:00
A Konstgräs
tmp
Hägglunds
Ersmark IK
Hägglunds vs Ersmark IK
0
F 07
F 07
16:00
B Konstgräs
tmp
BK Örnen
Remsle UIF Röd
BK Örnen vs Remsle UIF Röd
0
F 07
F 07
16:00
C Naturgräs
tmp
Älandsbro AIK
BK Örnen
Älandsbro AIK vs BK Örnen
30-06-2019
0
F 07
F 07
10:00
A Konstgräs
tmp
Älandsbro AIK
Arnäs IF
Älandsbro AIK vs Arnäs IF
0
F 07
F 07
10:00
B Konstgräs
tmp
Arnäs IF
Remsle UIF Blå
Arnäs IF vs Remsle UIF Blå
0
F 07
F 07
15:00
A Konstgräs
tmp
Hägglunds
Remsle UIF Blå
Hägglunds vs Remsle UIF Blå
0
F 07
F 07
15:00
B Konstgräs
tmp
Ersmark IK
BK Örnen
Ersmark IK vs BK Örnen
0
F 07
F 07
15:00
D Naturgräs
tmp
Arnäs IF
BK Örnen
Arnäs IF vs BK Örnen
0
F 07
F 07
15:00
C Naturgräs
tmp
Remsle UIF Röd
Älandsbro AIK
Remsle UIF Röd vs Älandsbro AIK
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad