Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
MaintMaster Kallerstad Cup 2019
Linköping HC
,
Ishockey
Stångebro/Linköping
Stångebro/Linköping
Ishockey
24 feb 2019
U 10
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Signup form
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Folke Filbyter Cup 2024
*Stångebro Cup 2024*
* Kallerstad Cup 2024 - en ytterzonscup!! *
Folke Filbyter Cup 2023
Stångebro Cup 2023
Kallerstad Cup 2023
*Folke Filbyter Cup 2022*
Stångebro Cup 2022
Kallerstad Cup 2022
Folke Filbyter Cup 2021
Stångebro Cup
Kallerstad Cup 2021
Folke Filbyter Cup 2020
Stångebro cup 2020
Kallerstad Cup 2020 - Elektrikern AB i Linköping
Folke Filbyter Cup 2019
Estelle Cup
LHC DamJunior Ishockey Cup by Scandic
Stångebro cup 2019
MaintMaster Kallerstad Cup 2019
CCM Folke Filbyter Cup
Välkommen till Stångebro Cup 2018
CCM Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup 2017
CCM Folke Filbyter Cup 2016
Stångebro cup 2016
Kallerstads Cup
Estelle Cup Lucia 2015
CCM Folke Filbyter Cup 2015
Stångebro Cup 2015
Team Sportia Cup
Reebok Folke Filbyter Cup 2014
Stångebro cup 2014
Team Sportia Cup 2014
Reebok Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup
Team Sportia Cup 2013 U10
Folke Filbyter Cup (FFC)
Stångebro Cup
TEAM SPORTIA CUP
Folke Filbyter Cup 2011
Alltransport cup
Team Sportia Cup 2011
Folke Filbyter Cup 2010
Alltransport Cup 2010
Team Sportia Cup 2010
Folke Filbyter Cup 2009
Stångebro Cup 2009
Folke Filbyter Cup 2008
Folke Filbyter Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Gruppe Grupp A
Select
Klasse Klass 1
Grupp A
Grupp B
Linköping HC
Følger Forbundets retningslinjer og konkurransebestemmelser ved ikke å vise oversikt over resultater eller tabeller for de yngste klassene.
Kamper
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
24.02.2019
1
Klass 1
Grupp A
08:00
Stångebro
Kārta
1
tmp
LHC Syd 1
LHC Norr 1
LHC Syd 1 vs LHC Norr 1
3
-
0
3
Klass 1
Grupp A
08:30
SAAB Arena
Kārta
1
tmp
Tranås AIF Svart
Vita Hästen 1
Tranås AIF Svart vs Vita Hästen 1
2
-
1
5
Klass 1
Grupp A
08:50
C-Hallen
Kārta
1
tmp
HV71 Gul
HV71 Blå
HV71 Gul vs HV71 Blå
3
-
0
7
Klass 1
Grupp A
09:10
Stångebro
Kārta
1
tmp
Almtuna IS
LHC Syd 1
Almtuna IS vs LHC Syd 1
4
-
2
9
Klass 1
Grupp A
09:40
SAAB Arena
Kārta
1
tmp
Tranås AIF Svart
HV71 Gul
Tranås AIF Svart vs HV71 Gul
1
-
1
11
Klass 1
Grupp A
10:15
C-Hallen
Kārta
1
tmp
LHC Norr 1
HV71 Blå
LHC Norr 1 vs HV71 Blå
0
-
2
13
Klass 1
Grupp A
10:35
Stångebro
Kārta
1
tmp
Vita Hästen 1
Almtuna IS
Vita Hästen 1 vs Almtuna IS
2
-
6
15
Klass 1
Grupp A
11:05
SAAB Arena
Kārta
1
tmp
HV71 Blå
LHC Syd 1
HV71 Blå vs LHC Syd 1
2
-
1
17
Klass 1
Grupp A
11:25
C-Hallen
Kārta
1
tmp
LHC Norr 1
HV71 Gul
LHC Norr 1 vs HV71 Gul
1
-
7
19
Klass 1
Grupp A
12:20
Stångebro
Kārta
1
tmp
Almtuna IS
Tranås AIF Svart
Almtuna IS vs Tranås AIF Svart
6
-
3
21
Klass 1
Grupp A
12:30
SAAB Arena
Kārta
1
tmp
Vita Hästen 1
LHC Syd 1
Vita Hästen 1 vs LHC Syd 1
2
-
3
23
Klass 1
Grupp A
13:05
C-Hallen
Kārta
1
tmp
HV71 Blå
Tranås AIF Svart
HV71 Blå vs Tranås AIF Svart
1
-
3
25
Klass 1
Grupp A
13:30
Stångebro
Kārta
1
tmp
Almtuna IS
LHC Norr 1
Almtuna IS vs LHC Norr 1
4
-
1
27
Klass 1
Grupp A
13:45
SAAB Arena
Kārta
1
tmp
Vita Hästen 1
HV71 Blå
Vita Hästen 1 vs HV71 Blå
0
-
4
29
Klass 1
Grupp A
14:35
C-Hallen
Kārta
1
tmp
Tranås AIF Svart
LHC Syd 1
Tranås AIF Svart vs LHC Syd 1
6
-
0
31
Klass 1
Grupp A
14:55
Stångebro
Kārta
1
tmp
HV71 Gul
Almtuna IS
HV71 Gul vs Almtuna IS
3
-
2
33
Klass 1
Grupp A
15:05
SAAB Arena
Kārta
1
tmp
LHC Norr 1
Vita Hästen 1
LHC Norr 1 vs Vita Hästen 1
3
-
1
35
Klass 1
Grupp A
15:45
C-Hallen
Kārta
1
tmp
LHC Syd 1
HV71 Gul
LHC Syd 1 vs HV71 Gul
0
-
7
37
Klass 1
Grupp A
16:20
Stångebro
Kārta
1
tmp
Almtuna IS
HV71 Blå
Almtuna IS vs HV71 Blå
2
-
1
39
Klass 1
Grupp A
16:55
Stångebro
Kārta
1
tmp
Tranås AIF Svart
LHC Norr 1
Tranås AIF Svart vs LHC Norr 1
2
-
1
41
Klass 1
Grupp A
17:30
Stångebro
Kārta
1
tmp
Vita Hästen 1
HV71 Gul
Vita Hästen 1 vs HV71 Gul
1
-
5
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad