Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Paradiscupen 2019
Sport & Adventure
,
Innebandy
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Innebandy
2 - 6 jan 2019
U8 - U15
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Signup form
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Gruppe F06-B Peterssons Frisering
Select
Klasse F03/F04 Go Sport Travel
F03/04-A Tandhälsan Magnus Bergström
F03/04-B Öviks Oljetransport
Klasse F05 Park Hotell
F05-A CS Teknik
F05-B E&Y
F05-C Advokatfirman Vedin & Thors
Klasse F06 Malux
F06-A Norrlands Maskin & Montage
F06-B Peterssons Frisering
F06-C ÅF
F06-D Pefo Energi AB
Klasse Flickor Blå A Utekompaniet
Flickor Blå A - A
Klasse Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Blå B - A
Klasse Flickor Grön A Tidningen 7
Flickor Grön A - A
Klasse P05 Bilfinger
P05-A TR Plåt
P05-B Öviks Rörteknik
P05-C Bevego
Klasse P06 Bia Vedin Konsult
P06-A Converflex AB
P06-B Melins Plåt
P06-C Bygma
Klasse Pojkar Blå A Sekab
Pojkar Blå A - A
Klasse Pojkar Blå B Max Matthiesen
Pojkar Blå B - A
Klasse Pojkar Grön A Ågrenshuset
Pojkar Grön - A
#
Lag
K
S
U
T
AM
IM
+/-
P
1
IBF Dalen
3
2
0
1
5
3
2
6
2
IBK Härnösand
3
2
0
1
7
6
1
6
3
Umeå City IBF
3
2
0
1
9
6
3
6
4
Sävar IK
3
0
0
3
5
11
-6
0
K=Kamper, S=Seier, U=Uavgjort, T=Tap, AM=Antall mål, IM=Innslipte mål, +/-=Målforskjell, P=Poeng
Kamper
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
02.01.2019
1403
F06 Malux
F06-B Peterssons Frisering
11:30
Nola - Utekompaniet
tmp
IBF Dalen
IBK Härnösand
IBF Dalen vs IBK Härnösand
0
-
1
1409
F06 Malux
F06-B Peterssons Frisering
16:50
Sport - Go Sport
tmp
IBK Härnösand
Sävar IK
IBK Härnösand vs Sävar IK
4
-
3
1414
F06 Malux
F06-B Peterssons Frisering
19:15
Högland - CS Teknik
tmp
Umeå City IBF
IBF Dalen
Umeå City IBF vs IBF Dalen
1
-
3
1417
F06 Malux
F06-B Peterssons Frisering
21:30
Högland - CS Teknik
tmp
Sävar IK
Umeå City IBF
Sävar IK vs Umeå City IBF
1
-
5
03.01.2019
1423
F06 Malux
F06-B Peterssons Frisering
12:30
Nola - Utekompaniet
tmp
IBF Dalen
Sävar IK
IBF Dalen vs Sävar IK
2
-
1
1424
F06 Malux
F06-B Peterssons Frisering
12:30
Högland - CS Teknik
tmp
IBK Härnösand
Umeå City IBF
IBK Härnösand vs Umeå City IBF
2
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad