2017-11-18
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
Upps
tmp
|
IK Fyris Team Hinken
|
IK Fyris TakeOut
|
IK Fyris Team Hinken
vs
IK Fyris TakeOut
10
-
3
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
Upps
tmp
|
Sundbybergs CK Hedin
|
Södertälje CK Goldline
|
Sundbybergs CK Hedin
vs
Södertälje CK Goldline
6
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
Upps
tmp
|
Stocksunds CK Team Westmans
|
Stocksunds CK Blom
|
Stocksunds CK Team Westmans
vs
Stocksunds CK Blom
4
-
11
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
Upps
tmp
|
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
|
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
|
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
vs
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
7
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
Borl
tmp
|
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
vs
CK Granit-Gävle Köhn
5
-
10
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
Borl
tmp
|
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
|
Djursholms CK Team Raab
|
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
vs
Djursholms CK Team Raab
9
-
1
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
Borl
tmp
|
Örebro Curling Roxin
|
Falu CC Lag Choong
|
Örebro Curling Roxin
vs
Falu CC Lag Choong
0
-
11
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
Borl
tmp
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
Leksands CK Team Riteice
|
Malung CC Team Göthbergs El
vs
Leksands CK Team Riteice
7
-
1
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
14:00
|
Borl
tmp
|
Falu CC Lag Choong
|
Leksands CK Team Riteice
|
Falu CC Lag Choong
vs
Leksands CK Team Riteice
4
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
14:00
|
Borl
tmp
|
Örebro Curling Roxin
|
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
|
Örebro Curling Roxin
vs
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
3
-
10
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
14:00
|
Borl
tmp
|
Djursholms CK Team Raab
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
Djursholms CK Team Raab
vs
Malung CC Team Göthbergs El
3
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
14:00
|
Borl
tmp
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
|
CK Granit-Gävle Köhn
vs
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
4
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
14:00
|
Upps
tmp
|
Stocksunds CK Blom
|
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
|
Stocksunds CK Blom
vs
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
6
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
14:00
|
Upps
tmp
|
Stocksunds CK Team Westmans
|
IK Fyris TakeOut
|
Stocksunds CK Team Westmans
vs
IK Fyris TakeOut
6
-
3
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
14:00
|
Upps
tmp
|
Södertälje CK Goldline
|
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
|
Södertälje CK Goldline
vs
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
5
-
8
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
14:00
|
Upps
tmp
|
IK Fyris Team Hinken
|
Sundbybergs CK Hedin
|
IK Fyris Team Hinken
vs
Sundbybergs CK Hedin
6
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
19:00
|
Upps
tmp
|
Stocksunds CK Team Westmans
|
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
|
Stocksunds CK Team Westmans
vs
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
2
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
19:00
|
Upps
tmp
|
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
|
IK Fyris Team Hinken
|
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
vs
IK Fyris Team Hinken
4
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
19:00
|
Upps
tmp
|
IK Fyris TakeOut
|
Sundbybergs CK Hedin
|
IK Fyris TakeOut
vs
Sundbybergs CK Hedin
8
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
19:00
|
Upps
tmp
|
Stocksunds CK Blom
|
Södertälje CK Goldline
|
Stocksunds CK Blom
vs
Södertälje CK Goldline
2
-
8
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
19:00
|
Borl
tmp
|
Örebro Curling Roxin
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
Örebro Curling Roxin
vs
Malung CC Team Göthbergs El
4
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
19:00
|
Borl
tmp
|
Leksands CK Team Riteice
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
Leksands CK Team Riteice
vs
CK Granit-Gävle Köhn
0
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
19:00
|
Borl
tmp
|
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
|
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
|
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
vs
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
8
-
1
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
19:00
|
Borl
tmp
|
Falu CC Lag Choong
|
Djursholms CK Team Raab
|
Falu CC Lag Choong
vs
Djursholms CK Team Raab
5
-
4
|
|
2017-11-19
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
Borl
tmp
|
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
|
Falu CC Lag Choong
|
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
vs
Falu CC Lag Choong
3
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
Borl
tmp
|
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
vs
Malung CC Team Göthbergs El
8
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
Borl
tmp
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
Djursholms CK Team Raab
|
CK Granit-Gävle Köhn
vs
Djursholms CK Team Raab
6
-
3
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
Borl
tmp
|
Leksands CK Team Riteice
|
Örebro Curling Roxin
|
Leksands CK Team Riteice
vs
Örebro Curling Roxin
5
-
9
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
Upps
tmp
|
Sundbybergs CK Hedin
|
Stocksunds CK Blom
|
Sundbybergs CK Hedin
vs
Stocksunds CK Blom
8
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
Upps
tmp
|
IK Fyris TakeOut
|
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
|
IK Fyris TakeOut
vs
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
1
-
3
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
Upps
tmp
|
IK Fyris Team Hinken
|
Södertälje CK Goldline
|
IK Fyris Team Hinken
vs
Södertälje CK Goldline
4
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
Upps
tmp
|
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
|
Stocksunds CK Team Westmans
|
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
vs
Stocksunds CK Team Westmans
6
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
13:00
|
Upps
tmp
|
Södertälje CK Goldline
|
Stocksunds CK Team Westmans
|
Södertälje CK Goldline
vs
Stocksunds CK Team Westmans
9
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
13:00
|
Upps
tmp
|
IK Fyris Team Hinken
|
Stocksunds CK Blom
|
IK Fyris Team Hinken
vs
Stocksunds CK Blom
9
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
13:00
|
Upps
tmp
|
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
|
IK Fyris TakeOut
|
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
vs
IK Fyris TakeOut
7
-
2
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
13:00
|
Upps
tmp
|
Sundbybergs CK Hedin
|
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
|
Sundbybergs CK Hedin
vs
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
3
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
13:00
|
Borl
tmp
|
Djursholms CK Team Raab
|
Örebro Curling Roxin
|
Djursholms CK Team Raab
vs
Örebro Curling Roxin
7
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
13:00
|
Borl
tmp
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
Falu CC Lag Choong
|
CK Granit-Gävle Köhn
vs
Falu CC Lag Choong
4
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
13:00
|
Borl
tmp
|
Leksands CK Team Riteice
|
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
|
Leksands CK Team Riteice
vs
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
7
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
13:00
|
Borl
tmp
|
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
vs
Malung CC Team Göthbergs El
4
-
6
|
|
2018-01-12
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
19:00
|
K-stad
tmp
|
IK Fyris Team Hinken
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
IK Fyris Team Hinken
vs
CK Granit-Gävle Köhn
3
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
19:00
|
K-stad
tmp
|
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
|
IK Fyris TakeOut
|
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
vs
IK Fyris TakeOut
4
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
19:00
|
K-stad
tmp
|
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
|
Sundbybergs CK Hedin
|
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
vs
Sundbybergs CK Hedin
3
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
19:00
|
K-stad
tmp
|
Djursholms CK Team Raab
|
Södertälje CK Goldline
|
Djursholms CK Team Raab
vs
Södertälje CK Goldline
7
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
19:00
|
K-stad
tmp
|
Örebro Curling Roxin
|
Stocksunds CK Team Westmans
|
Örebro Curling Roxin
vs
Stocksunds CK Team Westmans
1
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
19:00
|
K-stad
tmp
|
Falu CC Lag Choong
|
Stocksunds CK Blom
|
Falu CC Lag Choong
vs
Stocksunds CK Blom
7
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
19:00
|
K-stad
tmp
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
|
Malung CC Team Göthbergs El
vs
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
4
-
9
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
19:00
|
K-stad
tmp
|
Leksands CK Team Riteice
|
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
|
Leksands CK Team Riteice
vs
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
3
-
10
|
|
2018-01-13
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
|
Leksands CK Team Riteice
|
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
vs
Leksands CK Team Riteice
7
-
8
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
|
CK Granit-Gävle Köhn
vs
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
2
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
|
IK Fyris Team Hinken
|
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
vs
IK Fyris Team Hinken
3
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
IK Fyris TakeOut
|
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
|
IK Fyris TakeOut
vs
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
5
-
8
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
Sundbybergs CK Hedin
|
Djursholms CK Team Raab
|
Sundbybergs CK Hedin
vs
Djursholms CK Team Raab
9
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
Södertälje CK Goldline
|
Örebro Curling Roxin
|
Södertälje CK Goldline
vs
Örebro Curling Roxin
9
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
Falu CC Lag Choong
|
Stocksunds CK Team Westmans
|
Falu CC Lag Choong
vs
Stocksunds CK Team Westmans
9
-
3
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
Stocksunds CK Blom
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
Stocksunds CK Blom
vs
Malung CC Team Göthbergs El
4
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
14:00
|
K-stad
tmp
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
Stocksunds CK Team Westmans
|
Malung CC Team Göthbergs El
vs
Stocksunds CK Team Westmans
3
-
10
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
14:00
|
K-stad
tmp
|
Leksands CK Team Riteice
|
Stocksunds CK Blom
|
Leksands CK Team Riteice
vs
Stocksunds CK Blom
6
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
14:00
|
K-stad
tmp
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
|
CK Granit-Gävle Köhn
vs
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
6
-
1
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
14:00
|
K-stad
tmp
|
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
|
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
|
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
vs
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
7
-
1
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
14:00
|
K-stad
tmp
|
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
|
IK Fyris Team Hinken
|
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
vs
IK Fyris Team Hinken
7
-
1
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
14:00
|
K-stad
tmp
|
Djursholms CK Team Raab
|
IK Fyris TakeOut
|
Djursholms CK Team Raab
vs
IK Fyris TakeOut
6
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
14:00
|
K-stad
tmp
|
Örebro Curling Roxin
|
Sundbybergs CK Hedin
|
Örebro Curling Roxin
vs
Sundbybergs CK Hedin
2
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
14:00
|
K-stad
tmp
|
Falu CC Lag Choong
|
Södertälje CK Goldline
|
Falu CC Lag Choong
vs
Södertälje CK Goldline
4
-
8
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
19:00
|
K-stad
tmp
|
Sundbybergs CK Hedin
|
Falu CC Lag Choong
|
Sundbybergs CK Hedin
vs
Falu CC Lag Choong
0
-
8
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
19:00
|
K-stad
tmp
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
Södertälje CK Goldline
|
Malung CC Team Göthbergs El
vs
Södertälje CK Goldline
6
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
19:00
|
K-stad
tmp
|
Stocksunds CK Team Westmans
|
Leksands CK Team Riteice
|
Stocksunds CK Team Westmans
vs
Leksands CK Team Riteice
6
-
1
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
19:00
|
K-stad
tmp
|
Stocksunds CK Blom
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
Stocksunds CK Blom
vs
CK Granit-Gävle Köhn
1
-
8
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
19:00
|
K-stad
tmp
|
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
|
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
|
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
vs
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
3
-
9
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
19:00
|
K-stad
tmp
|
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
|
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
|
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
vs
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
5
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
19:00
|
K-stad
tmp
|
Djursholms CK Team Raab
|
IK Fyris Team Hinken
|
Djursholms CK Team Raab
vs
IK Fyris Team Hinken
5
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
19:00
|
K-stad
tmp
|
IK Fyris TakeOut
|
Örebro Curling Roxin
|
IK Fyris TakeOut
vs
Örebro Curling Roxin
7
-
2
|
|
2018-01-14
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
Djursholms CK Team Raab
|
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
|
Djursholms CK Team Raab
vs
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
7
-
2
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
Örebro Curling Roxin
|
IK Fyris Team Hinken
|
Örebro Curling Roxin
vs
IK Fyris Team Hinken
4
-
10
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
Falu CC Lag Choong
|
IK Fyris TakeOut
|
Falu CC Lag Choong
vs
IK Fyris TakeOut
6
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
Sundbybergs CK Hedin
|
Malung CC Team Göthbergs El
vs
Sundbybergs CK Hedin
3
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
Södertälje CK Goldline
|
Leksands CK Team Riteice
|
Södertälje CK Goldline
vs
Leksands CK Team Riteice
6
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
Stocksunds CK Team Westmans
|
CK Granit-Gävle Köhn
vs
Stocksunds CK Team Westmans
4
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
|
Stocksunds CK Blom
|
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
vs
Stocksunds CK Blom
8
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
09:00
|
K-stad
tmp
|
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
|
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
|
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
vs
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
0
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
13:00
|
K-stad
tmp
|
Stocksunds CK Blom
|
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
|
Stocksunds CK Blom
vs
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
3
-
8
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
13:00
|
K-stad
tmp
|
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
|
Djursholms CK Team Raab
|
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
vs
Djursholms CK Team Raab
7
-
3
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
13:00
|
K-stad
tmp
|
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
|
Örebro Curling Roxin
|
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
vs
Örebro Curling Roxin
5
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
13:00
|
K-stad
tmp
|
IK Fyris Team Hinken
|
Falu CC Lag Choong
|
IK Fyris Team Hinken
vs
Falu CC Lag Choong
3
-
8
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
13:00
|
K-stad
tmp
|
IK Fyris TakeOut
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
IK Fyris TakeOut
vs
Malung CC Team Göthbergs El
0
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
13:00
|
K-stad
tmp
|
Sundbybergs CK Hedin
|
Leksands CK Team Riteice
|
Sundbybergs CK Hedin
vs
Leksands CK Team Riteice
10
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
13:00
|
K-stad
tmp
|
Södertälje CK Goldline
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
Södertälje CK Goldline
vs
CK Granit-Gävle Köhn
7
-
1
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
13:00
|
K-stad
tmp
|
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
|
Stocksunds CK Team Westmans
|
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
vs
Stocksunds CK Team Westmans
6
-
7
|
|
2018-03-16
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
16:00
|
Sundbyb
tmp
|
IK Fyris Team Hinken
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
IK Fyris Team Hinken
vs
Malung CC Team Göthbergs El
4
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
16:00
|
Sundbyb
tmp
|
Leksands CK Team Riteice
|
IK Fyris TakeOut
|
Leksands CK Team Riteice
vs
IK Fyris TakeOut
8
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
16:00
|
Sundbyb
tmp
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
Sundbybergs CK Hedin
|
CK Granit-Gävle Köhn
vs
Sundbybergs CK Hedin
5
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
16:00
|
Sundbyb
tmp
|
Södertälje CK Goldline
|
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
|
Södertälje CK Goldline
vs
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
8
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
20:00
|
Sundbyb
tmp
|
Stocksunds CK Team Westmans
|
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
|
Stocksunds CK Team Westmans
vs
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
8
-
6
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
20:00
|
Sundbyb
tmp
|
Stocksunds CK Blom
|
Djursholms CK Team Raab
|
Stocksunds CK Blom
vs
Djursholms CK Team Raab
10
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
20:00
|
Sundbyb
tmp
|
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
|
Örebro Curling Roxin
|
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
vs
Örebro Curling Roxin
5
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
20:00
|
Sundbyb
tmp
|
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
|
Falu CC Lag Choong
|
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
vs
Falu CC Lag Choong
2
-
10
|
|
2018-03-17
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
08:00
|
Sundbyb
tmp
|
Sundbybergs CK Hedin
|
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
|
Sundbybergs CK Hedin
vs
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
8
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
08:00
|
Sundbyb
tmp
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
|
Malung CC Team Göthbergs El
vs
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
6
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
08:00
|
Sundbyb
tmp
|
IK Fyris Team Hinken
|
Leksands CK Team Riteice
|
IK Fyris Team Hinken
vs
Leksands CK Team Riteice
6
-
4
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
08:00
|
Sundbyb
tmp
|
IK Fyris TakeOut
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
IK Fyris TakeOut
vs
CK Granit-Gävle Köhn
2
-
9
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
12:00
|
Sundbyb
tmp
|
Stocksunds CK Blom
|
Örebro Curling Roxin
|
Stocksunds CK Blom
vs
Örebro Curling Roxin
7
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
12:00
|
Sundbyb
tmp
|
Falu CC Lag Choong
|
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
|
Falu CC Lag Choong
vs
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
8
-
5
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
12:00
|
Sundbyb
tmp
|
Södertälje CK Goldline
|
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
|
Södertälje CK Goldline
vs
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
5
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
12:00
|
Sundbyb
tmp
|
Djursholms CK Team Raab
|
Stocksunds CK Team Westmans
|
Djursholms CK Team Raab
vs
Stocksunds CK Team Westmans
4
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
16:00
|
Sundbyb
tmp
|
IK Fyris TakeOut
|
Södertälje CK Goldline
|
IK Fyris TakeOut
vs
Södertälje CK Goldline
2
-
9
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
16:00
|
Sundbyb
tmp
|
Stocksunds CK Team Westmans
|
IK Fyris Team Hinken
|
Stocksunds CK Team Westmans
vs
IK Fyris Team Hinken
7
-
3
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
16:00
|
Sundbyb
tmp
|
Sundbybergs CK Hedin
|
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
|
Sundbybergs CK Hedin
vs
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
8
-
1
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
16:00
|
Sundbyb
tmp
|
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
|
Stocksunds CK Blom
|
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
vs
Stocksunds CK Blom
7
-
1
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
20:00
|
Sundbyb
tmp
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
Falu CC Lag Choong
|
Malung CC Team Göthbergs El
vs
Falu CC Lag Choong
5
-
2
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
20:00
|
Sundbyb
tmp
|
Djursholms CK Team Raab
|
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
|
Djursholms CK Team Raab
vs
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
8
-
2
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
20:00
|
Sundbyb
tmp
|
Örebro Curling Roxin
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
Örebro Curling Roxin
vs
CK Granit-Gävle Köhn
3
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
20:00
|
Sundbyb
tmp
|
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
|
Leksands CK Team Riteice
|
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
vs
Leksands CK Team Riteice
8
-
1
|
|
2018-03-18
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
08:00
|
Sundbyb
tmp
|
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
|
IK Fyris Team Hinken
|
Amatörföreningens CK Esbjörnsson
vs
IK Fyris Team Hinken
5
-
2
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
08:00
|
Sundbyb
tmp
|
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
|
Södertälje CK Goldline
|
Amatörföreningens CK Börtnansfisk
vs
Södertälje CK Goldline
9
-
3
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
08:00
|
Sundbyb
tmp
|
Stocksunds CK Blom
|
IK Fyris TakeOut
|
Stocksunds CK Blom
vs
IK Fyris TakeOut
8
-
2
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
08:00
|
Sundbyb
tmp
|
Stocksunds CK Team Westmans
|
Sundbybergs CK Hedin
|
Stocksunds CK Team Westmans
vs
Sundbybergs CK Hedin
8
-
3
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
12:00
|
Sundbyb
tmp
|
Leksands CK Team Riteice
|
Djursholms CK Team Raab
|
Leksands CK Team Riteice
vs
Djursholms CK Team Raab
3
-
11
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
12:00
|
Sundbyb
tmp
|
CK Granit-Gävle Köhn
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
CK Granit-Gävle Köhn
vs
Malung CC Team Göthbergs El
0
-
7
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
12:00
|
Sundbyb
tmp
|
Falu CC Lag Choong
|
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
|
Falu CC Lag Choong
vs
CK Granit-Gävle Lag Uppsala Bilgalleri
2
-
9
|
|
0
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
12:00
|
Sundbyb
tmp
|
Örebro Curling Roxin
|
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
|
Örebro Curling Roxin
vs
Sundbybergs CK Team Sundbyberg
3
-
7
|
|
1
|
Division 1 Mellersta
Grundserie
|
15:00
|
Sundbyb
tmp
|
Falu CC Lag Choong
|
Malung CC Team Göthbergs El
|
Falu CC Lag Choong
vs
Malung CC Team Göthbergs El
1
-
4
|
|