15.10.2017
|
1
|
U10 Pojk
P07
|
08:00
|
KIP 1
Omgång
1
tmp
|
Täby FK Skarpäng
|
Bällsta FF 1
|
Täby FK Skarpäng
vs
Bällsta FF 1
|
|
2
|
U10 Pojk
P07
|
08:00
|
KIP 2
Omgång
0
tmp
|
Bällsta FF 2
|
Djurgårdens IF
|
Bällsta FF 2
vs
Djurgårdens IF
|
|
3
|
U10 Pojk
P07
|
08:00
|
KIP 3
Omgång
1
tmp
|
Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken
|
IF Brommapojkarna
|
Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken
vs
IF Brommapojkarna
|
|
4
|
U10 Pojk
P07
|
08:00
|
KIP 4
Omgång
1
tmp
|
Kälvesta IOF
|
Skepptuna IK
|
Kälvesta IOF
vs
Skepptuna IK
|
|
5
|
U10 Pojk
P07
|
08:30
|
KIP 1
Omgång
1
tmp
|
Kallhäll FF blå
|
Rissne IF/ vit
|
Kallhäll FF blå
vs
Rissne IF/ vit
|
|
6
|
U10 Pojk
P07
|
08:30
|
KIP 2
Omgång
1
tmp
|
Kungsängens IF 1
|
AIK P07
|
Kungsängens IF 1
vs
AIK P07
|
|
7
|
U10 Pojk
P07
|
08:30
|
KIP 3
Omgång
1
tmp
|
Vallentuna BK
|
AIK blå
|
Vallentuna BK
vs
AIK blå
|
|
8
|
U10 Pojk
P07
|
08:30
|
KIP 4
Omgång
1
tmp
|
Rissne IF/ röd
|
Saltsjö-Boo IF
|
Rissne IF/ röd
vs
Saltsjö-Boo IF
|
|
9
|
U10 Pojk
P07
|
09:00
|
KIP 1
Omgång
1
tmp
|
Södertälje FK röd
|
Kallhäll FF vit
|
Södertälje FK röd
vs
Kallhäll FF vit
|
|
10
|
U10 Pojk
P07
|
09:00
|
KIP 2
Omgång
1
tmp
|
Vendelsö
|
Kungsängens IF 2
|
Vendelsö
vs
Kungsängens IF 2
|
|
11
|
U10 Pojk
P07
|
09:00
|
KIP 3
Omgång
2
tmp
|
Djurgårdens IF
|
Täby FK Skarpäng
|
Djurgårdens IF
vs
Täby FK Skarpäng
|
|
12
|
U10 Pojk
P07
|
09:00
|
KIP 4
Omgång
2
tmp
|
IF Brommapojkarna
|
Bällsta FF 2
|
IF Brommapojkarna
vs
Bällsta FF 2
|
|
13
|
U10 Pojk
P07
|
09:30
|
KIP 1
Omgång
2
tmp
|
Skepptuna IK
|
Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken
|
Skepptuna IK
vs
Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken
|
|
14
|
U10 Pojk
P07
|
09:30
|
KIP 2
Omgång
2
tmp
|
Bällsta FF 1
|
Kälvesta IOF
|
Bällsta FF 1
vs
Kälvesta IOF
|
|
15
|
U10 Pojk
P07
|
09:30
|
KIP 3
Omgång
2
tmp
|
AIK P07
|
Kallhäll FF blå
|
AIK P07
vs
Kallhäll FF blå
|
|
16
|
U10 Pojk
P07
|
09:30
|
KIP 4
Omgång
2
tmp
|
AIK blå
|
Kungsängens IF 1
|
AIK blå
vs
Kungsängens IF 1
|
|
17
|
U10 Pojk
P07
|
10:00
|
KIP 1
Omgång
2
tmp
|
Rissne IF/ vit
|
Vallentuna BK
|
Rissne IF/ vit
vs
Vallentuna BK
|
|
18
|
U10 Pojk
P07
|
10:00
|
KIP 2
Omgång
2
tmp
|
Kallhäll FF vit
|
Rissne IF/ röd
|
Kallhäll FF vit
vs
Rissne IF/ röd
|
|
19
|
U10 Pojk
P07
|
10:00
|
KIP 3
Omgång
2
tmp
|
Saltsjö-Boo IF
|
Södertälje FK röd
|
Saltsjö-Boo IF
vs
Södertälje FK röd
|
|
20
|
U10 Pojk
P07
|
10:00
|
KIP 4
Omgång
2
tmp
|
Djurgårdens IF
|
Vendelsö
|
Djurgårdens IF
vs
Vendelsö
|
|
21
|
U10 Pojk
P07
|
10:30
|
KIP 1
Omgång
3
tmp
|
Täby FK Skarpäng
|
Kungsängens IF 2
|
Täby FK Skarpäng
vs
Kungsängens IF 2
|
|
22
|
U10 Pojk
P07
|
10:30
|
KIP 2
Omgång
3
tmp
|
Bällsta FF 2
|
Skepptuna IK
|
Bällsta FF 2
vs
Skepptuna IK
|
|
23
|
U10 Pojk
P07
|
10:30
|
KIP 3
Omgång
3
tmp
|
Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken
|
AIK P07
|
Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken
vs
AIK P07
|
|
24
|
U10 Pojk
P07
|
10:30
|
KIP 4
Omgång
3
tmp
|
Kälvesta IOF
|
IF Brommapojkarna
|
Kälvesta IOF
vs
IF Brommapojkarna
|
|
25
|
U10 Pojk
P07
|
11:00
|
KIP 1
Omgång
3
tmp
|
Kallhäll FF blå
|
Bällsta FF 1
|
Kallhäll FF blå
vs
Bällsta FF 1
|
|
26
|
U10 Pojk
P07
|
11:00
|
KIP 2
Omgång
3
tmp
|
Kungsängens IF 1
|
Rissne IF/ vit
|
Kungsängens IF 1
vs
Rissne IF/ vit
|
|
27
|
U10 Pojk
P07
|
11:00
|
KIP 3
Omgång
3
tmp
|
Vallentuna BK
|
Saltsjö-Boo IF
|
Vallentuna BK
vs
Saltsjö-Boo IF
|
|
28
|
U10 Pojk
P07
|
11:00
|
KIP 4
Omgång
3
tmp
|
Rissne IF/ röd
|
AIK blå
|
Rissne IF/ röd
vs
AIK blå
|
|
29
|
U10 Pojk
P07
|
11:45
|
KIP 1
Omgång
3
tmp
|
Södertälje FK röd
|
Kungsängens IF 2
|
Södertälje FK röd
vs
Kungsängens IF 2
|
|
30
|
U10 Pojk
P07
|
11:45
|
KIP 2
Omgång
3
tmp
|
Vendelsö
|
Kallhäll FF vit
|
Vendelsö
vs
Kallhäll FF vit
|
|
31
|
U10 Pojk
P07
|
11:45
|
KIP 3
Omgång
4
tmp
|
Skepptuna IK
|
Täby FK Skarpäng
|
Skepptuna IK
vs
Täby FK Skarpäng
|
|
32
|
U10 Pojk
P07
|
11:45
|
KIP 4
Omgång
4
tmp
|
AIK P07
|
Bällsta FF 2
|
AIK P07
vs
Bällsta FF 2
|
|
33
|
U10 Pojk
P07
|
12:15
|
KIP 1
Omgång
4
tmp
|
Saltsjö-Boo IF
|
Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken
|
Saltsjö-Boo IF
vs
Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken
|
|
34
|
U10 Pojk
P07
|
12:15
|
KIP 2
Omgång
4
tmp
|
Rissne IF/ vit
|
Kälvesta IOF
|
Rissne IF/ vit
vs
Kälvesta IOF
|
|
35
|
U10 Pojk
P07
|
12:15
|
KIP 3
Omgång
4
tmp
|
Djurgårdens IF
|
Kallhäll FF blå
|
Djurgårdens IF
vs
Kallhäll FF blå
|
|
36
|
U10 Pojk
P07
|
12:15
|
KIP 4
Omgång
4
tmp
|
IF Brommapojkarna
|
Kungsängens IF 1
|
IF Brommapojkarna
vs
Kungsängens IF 1
|
|
37
|
U10 Pojk
P07
|
12:45
|
KIP 1
Omgång
4
tmp
|
AIK P07
|
Rissne IF/ röd
|
AIK P07
vs
Rissne IF/ röd
|
|
38
|
U10 Pojk
P07
|
12:45
|
KIP 2
Omgång
4
tmp
|
AIK blå
|
Södertälje FK röd
|
AIK blå
vs
Södertälje FK röd
|
|
39
|
U10 Pojk
P07
|
12:45
|
KIP 3
Omgång
4
tmp
|
Bällsta FF 1
|
Vendelsö
|
Bällsta FF 1
vs
Vendelsö
|
|
40
|
U10 Pojk
P07
|
12:45
|
KIP 4
Omgång
4
tmp
|
Kungsängens IF 2
|
Vallentuna BK
|
Kungsängens IF 2
vs
Vallentuna BK
|
|
41
|
U10 Pojk
P07
|
13:15
|
KIP 1
Omgång
5
tmp
|
Täby FK Skarpäng
|
Kallhäll FF vit
|
Täby FK Skarpäng
vs
Kallhäll FF vit
|
|
42
|
U10 Pojk
P07
|
13:15
|
KIP 2
Omgång
5
tmp
|
Bällsta FF 2
|
Saltsjö-Boo IF
|
Bällsta FF 2
vs
Saltsjö-Boo IF
|
|
43
|
U10 Pojk
P07
|
13:15
|
KIP 3
Omgång
5
tmp
|
Kälvesta IOF
|
Djurgårdens IF
|
Kälvesta IOF
vs
Djurgårdens IF
|
|
44
|
U10 Pojk
P07
|
13:15
|
KIP 4
Omgång
5
tmp
|
Kallhäll FF blå
|
Skepptuna IK
|
Kallhäll FF blå
vs
Skepptuna IK
|
|
45
|
U10 Pojk
P07
|
13:45
|
KIP 1
Omgång
5
tmp
|
Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken
|
Rissne IF/ vit
|
Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken
vs
Rissne IF/ vit
|
|
46
|
U10 Pojk
P07
|
13:45
|
KIP 2
Omgång
5
tmp
|
Kungsängens IF 1
|
Bällsta FF 1
|
Kungsängens IF 1
vs
Bällsta FF 1
|
|
47
|
U10 Pojk
P07
|
13:45
|
KIP 3
Omgång
5
tmp
|
Södertälje FK röd
|
IF Brommapojkarna
|
Södertälje FK röd
vs
IF Brommapojkarna
|
|
48
|
U10 Pojk
P07
|
13:45
|
KIP 4
Omgång
5
tmp
|
Vendelsö
|
AIK blå
|
Vendelsö
vs
AIK blå
|
|
49
|
U10 Pojk
P07
|
14:15
|
KIP 1
Omgång
5
tmp
|
Rissne IF/ röd
|
Kungsängens IF 2
|
Rissne IF/ röd
vs
Kungsängens IF 2
|
|
50
|
U10 Pojk
P07
|
14:15
|
KIP 2
Omgång
5
tmp
|
Vallentuna BK
|
Kallhäll FF vit
|
Vallentuna BK
vs
Kallhäll FF vit
|
|