Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Örncupen
BK Örnen
,
Futbols
Skyttis, Örnsköldsvik
Skyttis, Örnsköldsvik
Futbols
30 jun - 2 jul 2017
U 10- U 12 (F/P 2007-2005)
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Skolcupen 2024
Skolcupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen 2016
Skolcupen 2016
Örncupen 2015
Skolcupen 2015
Örncupen 2014
Skolcupen 2014
Örncupen 2013
Skolcupen 2013
Örncupen 2012
Skolcupen 2012
Örncupen 2011
Skolcupen 2011
Örncupen 2004
Örncupen 2003
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Apakšgrupa P 06-A
Select
Vecuma grupa F 05
F 05
Vecuma grupa F 06
F 06
Vecuma grupa F 07
F 07
Vecuma grupa P 05
P 05
Vecuma grupa P 06
P 06-A
P 06-B
Vecuma grupa P 07
P 07
BK Örnen
Ievērot noteikumus nepiemērot rezultātus un tabulas attiecībā pret jaunākām vecuma grupām
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
30.06.2017
8
P 06
P 06-A
15:00
D gräs
tmp
BLTG
BK Örnen
BLTG vs BK Örnen
1
-
1
18
P 06
P 06-A
18:00
B Konstgräs
tmp
Röbäcks IF lag 1
Ersmarks IK
Röbäcks IF lag 1 vs Ersmarks IK
2
-
2
23
P 06
P 06-A
19:00
C Gräs
tmp
Arnäs IF
Umedalens IF Gul
Arnäs IF vs Umedalens IF Gul
1
-
3
01.07.2017
29
P 06
P 06-A
09:00
A Konstgräs
tmp
Röbäcks IF lag 1
BLTG
Röbäcks IF lag 1 vs BLTG
5
-
0
35
P 06
P 06-A
10:00
C Gräs
tmp
Arnäs IF
Ersmarks IK
Arnäs IF vs Ersmarks IK
0
-
4
52
P 06
P 06-A
15:00
C Gräs
tmp
Ersmarks IK
Umedalens IF Gul
Ersmarks IK vs Umedalens IF Gul
3
-
2
58
P 06
P 06-A
17:00
A Konstgräs
tmp
Röbäcks IF lag 1
Arnäs IF
Röbäcks IF lag 1 vs Arnäs IF
4
-
2
65
P 06
P 06-A
18:00
D gräs
tmp
BK Örnen
Umedalens IF Gul
BK Örnen vs Umedalens IF Gul
3
-
3
02.07.2017
70
P 06
P 06-A
08:00
A Konstgräs
tmp
Röbäcks IF lag 1
Umedalens IF Gul
Röbäcks IF lag 1 vs Umedalens IF Gul
4
-
1
71
P 06
P 06-A
08:00
B Konstgräs
tmp
Ersmarks IK
BK Örnen
Ersmarks IK vs BK Örnen
7
-
2
77
P 06
P 06-A
09:00
D gräs
tmp
BLTG
Arnäs IF
BLTG vs Arnäs IF
1
-
2
86
P 06
P 06-A
13:00
A Konstgräs
tmp
Röbäcks IF lag 1
BK Örnen
Röbäcks IF lag 1 vs BK Örnen
8
-
0
88
P 06
P 06-A
13:00
C Gräs
tmp
Ersmarks IK
BLTG
Ersmarks IK vs BLTG
2
-
2
102
P 06
P 06-A
17:00
A Konstgräs
tmp
BLTG
Umedalens IF Gul
BLTG vs Umedalens IF Gul
0
-
1
105
P 06
P 06-A
17:00
D gräs
tmp
BK Örnen
Arnäs IF
BK Örnen vs Arnäs IF
2
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad