Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
UNT Cupen
Almtuna IS
,
Jääkiekko
Uppsala
Uppsala
Jääkiekko
15 - 17 mar 2013
U8,U9,U10,D18
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Almtuna Girls Preseason Ice Hockey Tournament
Almtuna Girls Preseason Ice Hockey Tournament
Almtuna IS Julcup 2022
Almtuna Försäsongscup Flickor A (F16)
Almtuna IS Höstcup 2022
ALMTUNA Försäsongs cup DAM Nivå Div.1
ALMTUNA Flickor A (F16) Försäsongscup
Almtuna IS Höstcup 2021
Almtuna IS Höstcup 2020
Almtuna IS Höstcup 2019
Xite Nyårscup 2019
Almtuna IS Höstcup 2018
Slavsta Bygg & Kakel - Nyårscupen 2018
JMG Julcup 2017
Almtuna IS Höstcup 2017
Nyårscupen
Alviks Måleri - Julcupen 2016
Almtuna Höstcup
City Gross Cupen
Almtuna Nyårscup
Julcupen 2015
Almtuna IS Höstcup
UNT-cupen
Stadsnätscupen
ALMTUNA IS HÖSTCUP 2014
UNT Cupen
ALMTUNA IS NYÅRSCUP 2014
Almtuna IS Julcup / Stadsnätscupen 2013
Almtunas Höstcup
UNT Cupen
AIS - Almtuna IS Julcup 2012
ALMTUNAS HÖSTCUP 2012
UNT Cupen
ALMTUNA IS NYÅRS CUP 2012
UNT cupen
ALMTUNAS JULCUP 2010
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ryhmä U10A
Valitse
Luokka U10
U10A
U10B
U10C
U10D
Luokka U8
U8A
U8B
U8C
U8D
Luokka U9
U9A
U9B
U9C
U9D
U9E
U9F
#
Joukkue
PO
V
T
H
TM
PM
+/-
P
1
Almtuna IS Röd
3
2
1
0
16
4
12
5
2
IFK Österåker
3
0
3
0
12
12
0
3
3
SDE HF
3
1
1
1
6
11
-5
3
4
Gimo IF
3
0
1
2
9
16
-7
1
O=Otteluita, V=Voitto, Ta=Tasapeli, H=Hävitty, TM=Tehdyt maalit, PM=Päästetyt maalit, +/-=Maaliero, P=Pisteet
Otteluita
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
15.3.2013
1
U10
U10A
17:00
A-hall
Kierros
1
tmp
IFK Österåker
SDE HF
IFK Österåker vs SDE HF
3
-
3
2
U10
U10A
17:00
C-hall
Kierros
1
tmp
Almtuna IS Röd
Gimo IF
Almtuna IS Röd vs Gimo IF
7
-
1
3
U10
U10A
18:20
A-hall
Kierros
2
tmp
IFK Österåker
Almtuna IS Röd
IFK Österåker vs Almtuna IS Röd
3
-
3
4
U10
U10A
18:20
C-hall
Kierros
2
tmp
SDE HF
Gimo IF
SDE HF vs Gimo IF
3
-
2
5
U10
U10A
19:45
A-hall
Kierros
3
tmp
Gimo IF
IFK Österåker
Gimo IF vs IFK Österåker
6
-
6
6
U10
U10A
19:45
C-hall
Kierros
3
tmp
SDE HF
Almtuna IS Röd
SDE HF vs Almtuna IS Röd
0
-
6
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad