cuponline.se beta

Kör CupOnline nästa version! CupOnline-BETA finns här. Samma funktion – ny design.

Läs mer här

Bauer Euro Invite, HELSINKI
Date:
Organizer:
Sport:
Location:
Age:
31 jul - 3 aug 2014
Blues Juniors
Ishockey
Espoo, Helsinki, Finland
2004,2003,2002,2001,2000,1999

Games 

 
Choose games
Gameday:   Class: Group:
Type of game: Arena:
 = Game not started     = Game in progress     = Game played     = Scoresheet    



Gno Round Time Group/Class Game Arena Home team Away team Res.  
Friday 1 August
1 1 08:00 G:2000 Malmi 1 Blues C2  SHD  1-3 Finished
1 1 08:00 G:2001 MK2 Finland Selects  Penguins  16-1 Finished
1 1 08:00 G:2003 CCM Espoo Selects Challange  Dinamo  6-1 Finished
2 1 08:15 G:2000 Malmi 2 Bauer Selects  C2 Akatemia  8-1 Finished
2 1 08:15 G:2003 Reebok ESE  SHD  2-4 Finished
2 1 08:18 G:2001 MK3 Espoo Selects  SHD  1-4 Finished
1 1 09:45 G:2002 Malmi 1 SHD  ESE 2  0-7 Finished
3 1 09:45 G:2001 MK2 Bauer Selects  Dinamo  7-2 Finished
3 1 09:45 G:2003 CCM Bauer Selects  HIFK  16-0 Finished
2 1 10:00 G:2002 Malmi 2 Bauer Selects  FS1  2-8 Finished
4 1 10:00 G:2001 MK3 Tampere Selects  ZHM  7-3 Finished
4 1 10:00 G:2003 Reebok HIFK  Kärpät  0-23 Finished
1 1 11:30 G:2004 CCM ESE  SES (04)  4-3 Finished
1 1 11:30 G:U16 MK2 BLUES  Uragan  4-0 Finished
3 1 11:30 G:2002 Malmi 1 ESE 1  Dinamo  6-1 Finished
2 1 11:45 G:2004 Reebok Bauer Selects  Silver Lions 1  1-10 Finished
2 1 11:45 G:U16 MK3 Bauer  Latvia  3-4 Finished
3 1 13:15 G:2000 Malmi 1 Penguins  Blues C2  0-8 Finished
3 1 13:15 G:2004 CCM Espoo Selects Challange  Silver Lions 2  2-8 Finished
3 1 13:15 G:U16 MK2 BLUES AK  K & B   9-1 Finished
4 1 13:30 G:2000 Malmi 2 SHD  Bauer Selects  1-5 Finished
5 1 13:30 G:2001 MK3 SHD 2  Finland Selects  4-6 Finished
5 1 14:40 G:2003 Reebok K-L  Espoo Selects Challange  9-0 Finished
4 1 15:00 G:2002 Malmi 1 ESE 2  Bauer Selects  5-5 Finished
6 1 15:00 G:2001 MK2 K & B   Espoo Selects  0-15 Finished
6 1 15:00 G:2003 CCM SES (03)  ESE  4-4 Finished
5 1 15:15 G:2002 Malmi 2 FS1  ESE 1  11-3 Finished
7 1 15:15 G:2001 MK3 Penguins  Bauer Selects  0-12 Finished
7 1 15:15 G:2003 Reebok Dinamo  Bauer Selects  1-12 Finished
6 1 16:45 G:2002 Malmi 1 Dinamo  SHD  9-4 Finished
8 1 16:45 G:2001 MK2 SHD  Tampere Selects  8-1 Finished
8 1 16:45 G:2003 CCM SHD  HIFK  25-0 Finished
4 1 17:00 G:2004 Reebok SES (04)  Bauer Selects  5-1 Finished
4 1 17:00 G:U16 MK3 Uragan  Bauer  3-1 Finished
5 1 18:30 G:2000 Malmi 1 C2 Akatemia  Penguins  5-1 Finished
5 1 18:30 G:2004 CCM Silver Lions 1  Espoo Selects Challange  21-1 Finished
5 1 18:30 G:U16 MK2 Latvia  BLUES AK  8-1 Finished
6 1 18:45 G:2004 Reebok Silver Lions 2  ESE  2-6 Finished
6 1 18:45 G:U16 MK3 K & B   BLUES  1-20 Finished
9 1 20:15 G:2001 MK2 Dinamo  SHD 2  5-6 Finished
9 1 20:15 G:2003 CCM HIFK  K-L  0-12 Finished
10 1 20:30 G:2001 MK3 ZHM  K & B   13-1 Finished
10 1 20:30 G:2003 Reebok Kärpät  SES (03)  4-1 Finished


    About languages © CoreIT (KärnIT AB) Admin