Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Calmare Nyckel Cup 2011
Kalmar FF
,
Fotball
Kalmar
Kalmar
Fotball
28-31 juli 2011
Pojkar och flickor 13, 14, 15 och 16 år
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Signup form
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Barometern Cup 21/22
Barometern Cup 20/21
Barometern Cup 2020
Barometern Cup 2019
Barometern Cup 2018
Kalmar Fotbollsfestival 2017
Barometern Cup 2017
Kalmar Fotbollsfestival 2015
Kalmar Fotbollsfestival 2016
Barometern Cup 2016
Barometern Cup 2015
Kalmar Fotbollsfestival 2014
Barometern Cup 2014
Kalmar FotbollsFestival 2013
Barometern Cup 2013
Calmare Nyckel Cup 2012
Barometern Cup 2012
Calmare Nyckel Cup 2011
Barometern Cup 2011
Calmare Nyckel Cup 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kamper
Kampdag
torsdag 28 juli (2011)
fredag 29 juli (2011)
lørdag 30 juli (2011)
søndag 31 juli (2011)
More filters
Klasse
F13-14
F15-16
P13
P14
P15
P16
Gruppe
B-slutspel 1-3
B-slutspel 4-6
B-slutspel 7-9
F13-14 1
F13-14 2
F13-14 A
F13-14 B
F15 final
F15-16 1
F16 final
P13 1
P13 2
P13 3
P13-A1
P13-A2
P13-B1
P13-B2
P13-B3
P14 1
P14 2
P14 3
P14-A1
P14-A2
P14-B1
P14-B2
P15 1
P15 2
P15-A
P15-B1
P15-B2
P16 1
P16 2
P16 3
P16-A1
P16-A2
P16-B1
P16-B2
Kamptype
Gruppespill
Sluttspill
Hall
Fjölebro A-plan
Fjölebro B-plan
Fjölebro konstgräs (reservplan)
Fredriksskans A-plan
Fredriksskans B-plan
Fredriksskans C-plan
Fredriksskans konstrgäs
Gasten konstgräs (reservplan)
Gröndal A-plan
Gröndal B-plan
Södra Utmarken A-plan
Södra Utmarken B-plan
Södra Utmarken C-plan
Södra Utmarken D-plan
Södra Utmarken konstgräs
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
31.07.2011
49
P13
B-slutspel 4-6
08:00
SÖB
tmp
BK Astrio
Myresjö IF
BK Astrio vs Myresjö IF
5
-
0
132
B-final
P15
09:00
SÖB
tmp
Malmslätts AIK
Oskarshamns AIK
Malmslätts AIK vs Oskarshamns AIK
2
-
3
166
Bronsmatch
P16
10:00
SÖB
tmp
Huddinge IF
Linghems SK
Huddinge IF vs Linghems SK
1
-
4
50
P13
B-slutspel 4-6
11:00
SÖB
tmp
Mönsterås GoIF
BK Astrio
Mönsterås GoIF vs BK Astrio
2
-
2
51
P13
B-slutspel 4-6
13:00
SÖB
tmp
Myresjö IF
Mönsterås GoIF
Myresjö IF vs Mönsterås GoIF
2
-
3
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad