Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Stockholm Ladies Curling Cup 2010
Danderyds Curlingklubb
,
Kērlings
Stockholm
Stockholm
Kērlings
4-7 nov 2010
Dam
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Rezultāts
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Stockholm Ladies Curling Cup
Stockholm Ladies Curling Cup 2010
Stockholm Ladies Curling Cup 2009
Stockholm Ladies Curling Cup 2008
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
RUS/Privivkova
,
Dam
Spēles diena
ceturtdiena 4 novembris (2010)
piektdiena 5 novembris (2010)
sestdiena 6 novembris (2010)
svētdiena 7 novembris (2010)
More filters
Vecuma grupa
Dam
Apakšgrupa
A-Playoff
B-Playoff
Trippelknock
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Danderyd Curlingarena
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
04.11.2010
0
Dam
Trippelknock
14:00
Danderyd
tmp
RUS/Privivkova
FIN/Puustinen
RUS/Privivkova vs FIN/Puustinen
6
-
5
11
Dam
Trippelknock
18:00
Danderyd
tmp
RUS/Privivkova
SUI/Pure Power Flims
RUS/Privivkova vs SUI/Pure Power Flims
3
-
6
05.11.2010
25
Dam
Trippelknock
09:00
Danderyd
tmp
RUS/Privivkova
HUN/Westbay
RUS/Privivkova vs HUN/Westbay
9
-
10
35
L to B-final
Dam
Trippelknock
13:00
Danderyd
tmp
RUS/Privivkova
NOR/Skaslien
RUS/Privivkova vs NOR/Skaslien
7
-
3
42
W=S2 L to B-final
Dam
Trippelknock
17:00
Danderyd
tmp
SWE/Rudström IK Fyris
RUS/Privivkova
SWE/Rudström IK Fyris vs RUS/Privivkova
4
-
5
06.11.2010
51
Dam
A-Playoff
09:00
Danderyd
tmp
SUI/Davos iFas
RUS/Privivkova
SUI/Davos iFas vs RUS/Privivkova
4
-
3
63
L=7th
Dam
A-Playoff
13:00
Danderyd
tmp
RUS/Privivkova
RUS/Sidorova
RUS/Privivkova vs RUS/Sidorova
5
-
3
71
L=5th
Dam
A-Playoff
17:00
Danderyd
tmp
SUI/Pure Power Flims
RUS/Privivkova
SUI/Pure Power Flims vs RUS/Privivkova
5
-
9
07.11.2010
82
A SEMI
Dam
A-Playoff
09:00
Danderyd
tmp
RUS/Privivkova
SWE/Hasselborg SCK
RUS/Privivkova vs SWE/Hasselborg SCK
5
-
7
92
A 3:E PLACE
Dam
A-Playoff
13:00
Danderyd
tmp
SUI/Bern AAM
RUS/Privivkova
SUI/Bern AAM vs RUS/Privivkova
4
-
6
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad