Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
AMBER CUP RIGA 2014
SMARTRIX
,
Jääkiekko
Riga, Latvia
Riga, Latvia
Jääkiekko
29 apr - 4 maj 2014
19-35; 35+ 40+ 45+ 50+ 55+ 60+ 65+
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
AMBER CUP RIGA 2014
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
keskiviikko 30 huhtikuuta (2014)
torstai 1 toukokuuta (2014)
perjantai 2 toukokuuta (2014)
lauantai 3 toukokuuta (2014)
sunnuntai 4 toukokuuta (2014)
More filters
Luokka
19 - 35
35+ Amateurs
35+ Masters
40+ Amateurs
40+ Masters
45+ Amateurs
45+ Masters
50 C
50+ A Division
50+ B Division
55+
60+
65+
Ryhmä
19-35
35+ Amatuer
35+ Masters
40+ Amatuers
40+ Masters
45+ Amatuers
45+ Masters
50 C
50+ A Divisiom
50+ B Division
55+
60+
65+
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Academy Ice Hall
Ice Hall Inbox
Ice Hall Jelgava
Ice Hall Vidzeme
Ozo Ice Arena
Sports Center Volvo 1
Sports Center Volvo 2
Sports Center Volvo 3
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
4.5.2014
144
17
19 - 35
19-35
08:15
Volvo 1
Omgång
1
tmp
Marels Buve
Metako
Marels Buve vs Metako
4
-
3
143
16
19 - 35
19-35
08:45
Volvo 2
Omgång
1
tmp
Sports Lukss
Prizma
Sports Lukss vs Prizma
4
-
3
148
15
35+ Amateurs
35+ Amatuer
10:00
Volvo 1
Omgång
1
tmp
Vitjaz
AIK 35+
Vitjaz vs AIK 35+
7
-
6
161
9
60+
60+
10:00
PSL
Omgång
3
tmp
Rigas veterani
Traktor
Rigas veterani vs Traktor
4
-
4
147
14
35+ Amateurs
35+ Amatuer
10:30
Volvo 2
Omgång
1
tmp
Hanza
Boston Red Foxes
Hanza vs Boston Red Foxes
5
-
0
150
17
40+ Masters
40+ Masters
11:30
Volvo 1
Omgång
1
tmp
Kurbads
Lekotti
Kurbads vs Lekotti
1
-
0
162
9
65+
65+
11:30
PSL
Omgång
1
tmp
Veterans St - Petersburg
Oslo Oilers
Veterans St - Petersburg vs Oslo Oilers
5
-
3
149
16
40+ Masters
40+ Masters
12:00
Volvo 2
Omgång
1
tmp
Orebro IK 40+
Lions Oldboys
Orebro IK 40+ vs Lions Oldboys
7
-
1
145
11
35+ Masters
35+ Masters
13:00
PSL
Omgång
1
tmp
Steel Axes
NBS
Steel Axes vs NBS
8
-
3
158
17
50 C
50 C
13:00
Volvo 1
Omgång
1
tmp
AK BARS 50+
SKA 50+
AK BARS 50+ vs SKA 50+
3
-
2
157
16
50+ B Division
50 C
13:30
Volvo 2
Omgång
1
tmp
Vecmeistars
Pelivaarit
Vecmeistars vs Pelivaarit
5
-
2
146
12
35+ Masters
35+ Masters
14:30
PSL
Omgång
0
tmp
AK BARS 35+
Torpedo
AK BARS 35+ vs Torpedo
7
-
0
153
16
45+ Masters
45+ Masters
14:30
Volvo 1
Omgång
1
tmp
Icebreakers
Alta IF
Icebreakers vs Alta IF
4
-
3
154
17
45+ Masters
45+ Masters
15:00
Volvo 2
Omgång
1
tmp
Rodina
Lokomotîve
Rodina vs Lokomotîve
4
-
2
156
12
45+ Amateurs
45+ Amatuers
16:00
Volvo 1
Omgång
1
tmp
Veterani Tver
Hammarby
Veterani Tver vs Hammarby
4
-
2
159
12
55+
55+
16:00
PSL
Omgång
1
tmp
AIK 55+
Cornwall Tailgators
AIK 55+ vs Cornwall Tailgators
6
-
2
160
13
55+
55+
16:30
Volvo 2
Omgång
1
tmp
SKA 55+
Royal Tec
SKA 55+ vs Royal Tec
3
-
1
155
11
45+ Amateurs
45+ Amatuers
19:00
Volvo 2
Omgång
1
tmp
Sporttiukot
Mamut
Sporttiukot vs Mamut
0
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad