Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2010/2011
Norr och Västerbottens Curlingförbund
,
Curling
Norr och Västerbotten
Norr och Västerbotten
Curling
2010/2011
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Tulos
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2023/2024
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2022/2023
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2021/2022
Norr och Västerbotten DM 2019/2020
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2019/2020
Norr och Västerbotten DM 2018/2019
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2018/2019
Norr och Västerbotten DM 2017/2018
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2017/2018
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2016/2017
Norr och Västerbotten DM 2016-2017
Norr och Västerbotten DM 2015-2016
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2015/2016
Norr och Västerbotten DM Herrar 2014-2015
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2014/2015
Norr och Västerbotten DM Herrar 2013-2014
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2013/2014
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2012/2013
Norr och Västerbotten DM Herrar/Damer 2012-2013
Norr och Västerbotten DM Herrar 2011-2012 - SM Kval
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2011/2012
Norr och Västerbotten DM Herrar 2011 - SM Kval
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2010/2011
Norr- och Västerbotten Div 2 & 3 2009/2010
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Div3:7 LuCK/Nilsson
,
Seriespel
Ottelupäivä
lauantai 20 marraskuuta (2010)
sunnuntai 21 marraskuuta (2010)
lauantai 27 marraskuuta (2010)
sunnuntai 28 marraskuuta (2010)
perjantai 14 tammikuuta (2011)
lauantai 15 tammikuuta (2011)
sunnuntai 16 tammikuuta (2011)
perjantai 21 tammikuuta (2011)
lauantai 22 tammikuuta (2011)
sunnuntai 23 tammikuuta (2011)
perjantai 25 maaliskuuta (2011)
More filters
Luokka
Seriespel
Ryhmä
Div 2
Div 3
Särspel Div 3
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Skellefteå Curlinghall
Umeå Curlinghall
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
27.11.2010
0
Seriespel
Div 3
09:00
Umeå
tmp
Div3:7 LuCK/Nilsson
Div3:4 Ske/Lindblad
Div3:7 LuCK/Nilsson vs Div3:4 Ske/Lindblad
7
-
2
0
Seriespel
Div 3
11:00
Umeå
tmp
Div3:7 LuCK/Nilsson
Div3:1 Ske/M. Eriksson
Div3:7 LuCK/Nilsson vs Div3:1 Ske/M. Eriksson
5
-
5
0
Seriespel
Div 3
14:00
Umeå
tmp
Div3:7 LuCK/Nilsson
Div3:5 Ske/Marklund
Div3:7 LuCK/Nilsson vs Div3:5 Ske/Marklund
3
-
8
0
Seriespel
Div 3
16:00
Umeå
tmp
Div3:9 Ume/Palmér Barnkliniken2
Div3:7 LuCK/Nilsson
Div3:9 Ume/Palmér Barnkliniken2 vs Div3:7 LuCK/Nilsson
7
-
2
28.11.2010
0
Seriespel
Div 3
08:00
Umeå
tmp
Div3:6 Ume/Team Nordea
Div3:7 LuCK/Nilsson
Div3:6 Ume/Team Nordea vs Div3:7 LuCK/Nilsson
2
-
8
0
Seriespel
Div 3
10:00
Umeå
tmp
Div3:2 Ske/Johansson
Div3:7 LuCK/Nilsson
Div3:2 Ske/Johansson vs Div3:7 LuCK/Nilsson
0
-
6
0
Seriespel
Div 3
13:30
Umeå
tmp
Div3:11 Ume/Forsell
Div3:7 LuCK/Nilsson
Div3:11 Ume/Forsell vs Div3:7 LuCK/Nilsson
6
-
2
0
Seriespel
Div 3
16:30
Umeå
tmp
Div3:12 Ume/Diamant Mera Fart
Div3:7 LuCK/Nilsson
Div3:12 Ume/Diamant Mera Fart vs Div3:7 LuCK/Nilsson
1
-
5
15.1.2011
0
Seriespel
Div 3
09:00
Skellefteå
tmp
Div3:7 LuCK/Nilsson
Div3:8 Ume/Axelsson
Div3:7 LuCK/Nilsson vs Div3:8 Ume/Axelsson
3
-
8
0
Seriespel
Div 3
13:00
Skellefteå
tmp
Div3:13 Ume/Sandström
Div3:7 LuCK/Nilsson
Div3:13 Ume/Sandström vs Div3:7 LuCK/Nilsson
5
-
2
0
Seriespel
Div 3
17:00
Skellefteå
tmp
Div3:10 Ume/Hellsten Björkstaden
Div3:7 LuCK/Nilsson
Div3:10 Ume/Hellsten Björkstaden vs Div3:7 LuCK/Nilsson
4
-
4
16.1.2011
0
Seriespel
Div 3
08:00
Skellefteå
tmp
Div3:14 Ume/ÅLÖ
Div3:7 LuCK/Nilsson
Div3:14 Ume/ÅLÖ vs Div3:7 LuCK/Nilsson
2
-
6
0
Seriespel
Div 3
12:00
Skellefteå
tmp
Div3:7 LuCK/Nilsson
Div3:3 Ske/Larsson
Div3:7 LuCK/Nilsson vs Div3:3 Ske/Larsson
2
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad