Cuponline använder cookies
Läs mer
RIGA CUP 2014 U-10 & U-11
EITC Tournaments
,
Ishockey
RIGA - LATVIA
RIGA - LATVIA
Ishockey
25 - 27 apr 2014
U-10 & U-11
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Galleri
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
UITHOF Cup
Riga Cup 2017 U-10 & U-11
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
Riga Cup 2017 U-13 & U-15
Riga Cup 2017 U-16 & U-18
Riga Cup 2017 U-12
Eitech cup
Riga Cup 2016 U-10 & U-11
Riga Cup 2016 U-14 Division I & II
Riga Cup 2016 U-16 & U-18
Riga Cup 2016 U-12
Riga Cup 2016 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-10 & U-11
Riga Cup 2015 U-14 Division I & II
Riga Cup 2015 U-16 & U-18
Riga Cup 2015 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-12
RIGA CUP 2014 U-10 & U-11
RIGA CUP 2014 U-13 & U-15
RIGA CUP 2014 U-16
RIGA CUP 2014 U-14 & U-18
RIGA CUP 2014 U-12
RIGA CUP 2013 U-10 & U-11
RIGA CUP 2013 U-16
RIGA CUP 2013 U-14
RIGA CUP 2013 U-12 & U-18
RIGA CUP 2013 U-13 & U-15
Riga Cup 2012 U-10 (-02)
Riga Cup 2012 U-18 (-94)
Riga Cup 2012 U-11 (-01)
Riga Cup 2012 U-14 (-98)
Riga Cup 2012 U-16 (-96)
Riga Cup 2012 U-13 (-99)
Riga Cup 2012 U-15 (-97)
Riga Cup 2012 U-12 (-00)
WOLVES CUP
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
fredag 25 april (2014)
lördag 26 april (2014)
söndag 27 april (2014)
More filters
Klass
U-10
U-11
Grupp
U-10A
U-10B
U-10C
U-10D
U-10E
U-10F
U-10G
U-10H
U-10K
U-11A
U-11B
U-11C
U-11D
U-11E
U-11F
U-11G
U-11H
U-11K
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Inbox Arena
Ozo Halle
PSL Arena
Volvo Arena A
Volvo Arena B
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2014-04-27
122
59
U-10
U-10F
07:00
B-Vol
Omgång
2
tmp
Ldinka Kiev
Jelgavas LSS04
Ldinka Kiev vs Jelgavas LSS04
0
-
3
126
62
U-10
U-10F
07:45
B-Vol
Omgång
2
tmp
P.S.K. Narva
Tappara 1
P.S.K. Narva vs Tappara 1
4
-
1
130
65
U-10
U-10F
08:45
B-Vol
Omgång
2
tmp
Dinamo Riga
Jelgavas LSS04
Dinamo Riga vs Jelgavas LSS04
2
-
4
135
68
U-11
09:45
B-Vol
Omgång
3
tmp
Blues03 2
Pardaugava03
Blues03 2 vs Pardaugava03
3
-
0
140
69
U-10
11:00
B-Vol
Omgång
3
tmp
Jelgavas LSS04
Centr2004
Jelgavas LSS04 vs Centr2004
2
-
3
145
73
U-11
12:00
B-Vol
Omgång
3
tmp
H.K. Bulldogs
Ledovay Drugina
H.K. Bulldogs vs Ledovay Drugina
1
-
3
149
74
U-10
13:15
B-Vol
Omgång
4
tmp
Tappara 1
H.C. Piter
Tappara 1 vs H.C. Piter
0
-
4
152
77
U-10
14:00
B-Vol
Omgång
4
tmp
Dinamo Riga
COR Grodno
Dinamo Riga vs COR Grodno
0
-
3
156
77
U-11
15:00
B-Vol
Omgång
4
tmp
Pardaugava03
Jelgavas LSS03
Pardaugava03 vs Jelgavas LSS03
8
-
0
161
81
U-11
16:15
B-Vol
Omgång
4
tmp
Blues03 2
CSKA Moscow
Blues03 2 vs CSKA Moscow
4
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad