Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Småland/Östergötland Divisionsspel 2022-2023
Småland-Östergötlands Curlingförbund
,
Kērlings
Norrköping/Mjölby/Jönköping
Norrköping/Mjölby/Jönköping
Kērlings
26 nov 2022 - 3 apr 2023
XX
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Rezultāts
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Småland/Östergötland Divisionsspel 2022-2023
Småland/Östergötland Divisionsspel 2021-2022
Småland/Östergötland Divisionsspel 2019-2020
Småland/Östergötland Divisionsspel 2018-2019
Småland/Östergötland Divisionsspel 2017-2018
Division 2 Småland/Östergötland 2016/2017
Division 3 Småland/Östergötland 2016/2017
Division 4 Småland/Östergötland 2016/2017
Division 4 Småland/Östergötland 2015-2016
Division 2 Småland/Östergötland 2015-2016
Division 3 Småland/Östergötland 2015-2016
Division 4 Småland/Östergötland 2014-2015
Division 2 Småland/Östergötland 2014-2015
Division 3 Småland/Östergötland 2014-2015
Division 2 Småland/Östergötland
Division 3 Småland/Östergötland
Division 4 Småland/Östergötland
Småland/Östergötland div 4
Småland/Östergötland div 3
Småland/Östergötland div 2
Småland/Östergötland div 3
Småland/Östergötland div 4
Småland/Östergötland div 2
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
J2 Dahlerup
,
Division 3
Spēles diena
sestdiena 26 novembris (2022)
svētdiena 27 novembris (2022)
sestdiena 14 janvāris (2023)
svētdiena 15 janvāris (2023)
svētdiena 5 februāris (2023)
svētdiena 5 marts (2023)
More filters
Vecuma grupa
Division 2
Division 3
Apakšgrupa
Division 2
Division 3
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Jönköping
Mjölby
Norrköping
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
27.11.2022
2
Division 3
Division 3
09:00
Omgång
1
tmp
J2 Dahlerup
N1 Skottegottarna
J2 Dahlerup vs N1 Skottegottarna
3
-
10
6
Division 3
Division 3
15:30
Omgång
1
tmp
J1 Cederström
J2 Dahlerup
J1 Cederström vs J2 Dahlerup
6
-
7
15.01.2023
10
Division 3
Division 3
10:00
NKPG
Omgång
2
tmp
J2 Dahlerup
J3 Helmer
J2 Dahlerup vs J3 Helmer
8
-
7
11
Division 3
Division 3
13:15
NKPG
Omgång
2
tmp
M1 BALI+N
J2 Dahlerup
M1 BALI+N vs J2 Dahlerup
12
-
6
05.02.2023
17
Division 3
Division 3
10:00
JKPG
Omgång
3
tmp
M2 Heisenberg
J2 Dahlerup
M2 Heisenberg vs J2 Dahlerup
4
-
12
21
Division 3
Division 3
16:30
JKPG
Omgång
3
tmp
J2 Dahlerup
N2 Lag två
J2 Dahlerup vs N2 Lag två
3
-
10
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad