Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Småland/Östergötland Divisionsspel 2022-2023
Småland-Östergötlands Curlingförbund
,
Curling
Norrköping/Mjölby/Jönköping
Norrköping/Mjölby/Jönköping
Curling
26 nov 2022 - 3 apr 2023
XX
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Tulos
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Småland/Östergötland Divisionsspel 2022-2023
Småland/Östergötland Divisionsspel 2021-2022
Småland/Östergötland Divisionsspel 2019-2020
Småland/Östergötland Divisionsspel 2018-2019
Småland/Östergötland Divisionsspel 2017-2018
Division 2 Småland/Östergötland 2016/2017
Division 3 Småland/Östergötland 2016/2017
Division 4 Småland/Östergötland 2016/2017
Division 4 Småland/Östergötland 2015-2016
Division 2 Småland/Östergötland 2015-2016
Division 3 Småland/Östergötland 2015-2016
Division 4 Småland/Östergötland 2014-2015
Division 2 Småland/Östergötland 2014-2015
Division 3 Småland/Östergötland 2014-2015
Division 2 Småland/Östergötland
Division 3 Småland/Östergötland
Division 4 Småland/Östergötland
Småland/Östergötland div 4
Småland/Östergötland div 3
Småland/Östergötland div 2
Småland/Östergötland div 3
Småland/Östergötland div 4
Småland/Östergötland div 2
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
N2 Lag två
,
Division 3
Ottelupäivä
lauantai 26 marraskuuta (2022)
sunnuntai 27 marraskuuta (2022)
lauantai 14 tammikuuta (2023)
sunnuntai 15 tammikuuta (2023)
sunnuntai 5 helmikuuta (2023)
sunnuntai 5 maaliskuuta (2023)
More filters
Luokka
Division 2
Division 3
Ryhmä
Division 2
Division 3
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Jönköping
Mjölby
Norrköping
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
27.11.2022
1
Division 3
Division 3
09:00
Omgång
1
tmp
M2 Heisenberg
N2 Lag två
M2 Heisenberg vs N2 Lag två
10
-
9
4
Division 3
Division 3
12:15
Omgång
1
tmp
N1 Skottegottarna
N2 Lag två
N1 Skottegottarna vs N2 Lag två
3
-
8
15.1.2023
9
Division 3
Division 3
10:00
NKPG
Omgång
2
tmp
J1 Cederström
N2 Lag två
J1 Cederström vs N2 Lag två
5
-
13
14
Division 3
Division 3
16:30
NKPG
Omgång
2
tmp
M1 BALI+N
N2 Lag två
M1 BALI+N vs N2 Lag två
2
-
8
5.2.2023
15
Division 3
Division 3
10:00
JKPG
Omgång
3
tmp
N2 Lag två
J3 Helmer
N2 Lag två vs J3 Helmer
6
-
4
21
Division 3
Division 3
16:30
JKPG
Omgång
3
tmp
J2 Dahlerup
N2 Lag två
J2 Dahlerup vs N2 Lag två
3
-
10
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad