Cuponline uses cookies to improve the user experience
Читать больше
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Piteå Hockey
,
Хоккей
Piteå
Piteå
Хоккей
3 - 4 dec 2022
U12
Start
Информация
Новости
Правила
Арены
Возрастные группы / Подгруппы
Команды
Игры
Таблицы
Статистика
Галерея
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Skoogs Cup 2024
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbanken Nord CUP
Tromb Cup
Skoogs Cup 2020
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbanken Nord Cup
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Игры
День игры
суббота 3 декабря (2022)
воскресенье 4 декабря (2022)
More filters
Возрастная группа
Gruppspel 1 (lördag)
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Подгруппа
1
2
3
4
5
Fortsättningsgrupp 1
Fortsättningsgrupp 2
Fortsättningsgrupp 3
Fortsättningsgrupp 4
Тип игры
Игра подгруппы
Плей-офф
Арена
Nolia plan 1, närmast klockan
Nolia plan 2, närmast omklädningsrum
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
04.12.2022
48
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 3
09:00
Nolia 2
Omgång
26
tmp
Kalix HC VIT
Skellefteå AIK 2
Kalix HC VIT vs Skellefteå AIK 2
1
-
2
50
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 4
09:25
Nolia 2
Omgång
25
tmp
Boden VIT
Piteå HC/Storfors AIK 3
Boden VIT vs Piteå HC/Storfors AIK 3
6
-
4
52
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 3
10:15
Nolia 2
Omgång
26
tmp
Boden RÖD
Piteå HC/Storfors AIK 4
Boden RÖD vs Piteå HC/Storfors AIK 4
5
-
0
54
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 4
10:40
Nolia 2
Omgång
27
tmp
Piteå HC/Storfors AIK 2
Haparanda Torneå UHC 1
Piteå HC/Storfors AIK 2 vs Haparanda Torneå UHC 1
2
-
6
56
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 3
11:30
Nolia 2
Omgång
28
tmp
Luleå Hockey 1
Skellefteå AIK 2
Luleå Hockey 1 vs Skellefteå AIK 2
0
-
3
58
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 4
11:55
Nolia 2
Omgång
29
tmp
Skellefteå AIK 1
Piteå HC/Storfors AIK 3
Skellefteå AIK 1 vs Piteå HC/Storfors AIK 3
2
-
4
60
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 3
12:20
Nolia 2
Omgång
30
tmp
Piteå HC/Storfors AIK 4
Kalix HC VIT
Piteå HC/Storfors AIK 4 vs Kalix HC VIT
6
-
0
62
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 4
13:10
Nolia 2
Omgång
31
tmp
Haparanda Torneå UHC 1
Boden VIT
Haparanda Torneå UHC 1 vs Boden VIT
5
-
2
64
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 3
13:35
Nolia 2
Omgång
32
tmp
Boden RÖD
Luleå Hockey 1
Boden RÖD vs Luleå Hockey 1
4
-
4
66
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 4
14:00
Nolia 2
Omgång
33
tmp
Piteå HC/Storfors AIK 2
Skellefteå AIK 1
Piteå HC/Storfors AIK 2 vs Skellefteå AIK 1
1
-
3
68
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 3
14:50
Nolia 2
Omgång
34
tmp
Kalix HC VIT
Boden RÖD
Kalix HC VIT vs Boden RÖD
5
-
0
70
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 4
15:15
Nolia 2
Omgång
35
tmp
Boden VIT
Piteå HC/Storfors AIK 2
Boden VIT vs Piteå HC/Storfors AIK 2
1
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Распечатать
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad