Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Mälarserien 2021/22
Parasport Stockholm
,
Florbols
Mälarområdet
Mälarområdet
Florbols
24 okt 2021 - 24 apr 2022
Parasport
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Mälarserien 2023-24
Mälarserien 2022-2023
Mälarserien 2021/22
Mälarserien 2020-2021
Mälarserien 2019-20
Mälarserien 2018-2019
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
svētdiena 24 oktobris (2021)
sestdiena 13 novembris (2021)
sestdiena 20 novembris (2021)
sestdiena 27 novembris (2021)
sestdiena 4 decembris (2021)
svētdiena 5 decembris (2021)
sestdiena 22 janvāris (2022)
More filters
Vecuma grupa
Division 2
Division 3/4 A
Division 3/4 B
Apakšgrupa
Div 3/4 A
Div 3/4 B
Div.2
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
?
Brotorpshallen
Petersbergshallen (Västerås)
Riddersviks Sporthall
Torvalla Sporthall
Wenströmska Hallen (Västerås)
Viahallen (gamla Kumla Sporthall)
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
22.01.2022
10
Division 2
Div.2
09:00
Wenströmska Hallen (Västerås)
Omgång
2
tmp
Arosstadens IS
IK Råby Lila
Arosstadens IS vs IK Råby Lila
0
-
0
11
Division 2
Div.2
09:50
Wenströmska Hallen (Västerås)
Omgång
2
tmp
Malmen / Botkyrka
Sumpan United 1
Malmen / Botkyrka vs Sumpan United 1
0
-
0
12
Division 2
Div.2
10:40
Wenströmska Hallen (Västerås)
Omgång
2
tmp
IK Råby Lila
Offensiv Blå
IK Råby Lila vs Offensiv Blå
0
-
0
13
Division 2
Div.2
11:30
Wenströmska Hallen (Västerås)
Omgång
2
tmp
Malmen / Botkyrka
Balrog
Malmen / Botkyrka vs Balrog
0
-
0
14
Division 2
Div.2
12:20
Wenströmska Hallen (Västerås)
Omgång
2
tmp
Sumpan United 1
Kungsängen Knights
Sumpan United 1 vs Kungsängen Knights
0
-
0
15
Division 2
Div.2
13:10
Wenströmska Hallen (Västerås)
Omgång
2
tmp
Offensiv Blå
Bergfoten IBK/Classic
Offensiv Blå vs Bergfoten IBK/Classic
0
-
0
16
Division 2
Div.2
14:00
Wenströmska Hallen (Västerås)
Omgång
2
tmp
Visby Ilex 1
Arosstadens IS
Visby Ilex 1 vs Arosstadens IS
0
-
0
17
Division 2
Div.2
14:50
Wenströmska Hallen (Västerås)
Omgång
2
tmp
Bergfoten IBK/Classic
Balrog
Bergfoten IBK/Classic vs Balrog
0
-
0
18
Division 2
Div.2
15:40
Wenströmska Hallen (Västerås)
Omgång
2
tmp
Kungsängen Knights
Visby Ilex 1
Kungsängen Knights vs Visby Ilex 1
0
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad