Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Anton Lander Cup 2022 U12
Timrå IK
,
Hokejs
Timrå
Timrå
Hokejs
24-25 September
U12
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Teg lag 3
,
Anton Lander U12
Spēles diena
sestdiena 24 septembris (2022)
svētdiena 25 septembris (2022)
More filters
Vecuma grupa
Anton Lander U12
Apakšgrupa
Grupp A
Grupp B
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
A-hallen
Lillstrimma
#
Tid
Hal
Hjemmehold
Udehold
Resultat
24.09.2022
5
Plan 1 - b-hall
Anton Lander U12
Grupp B
08:35
Rnd
2
tmp
Timrå IK Lag 3
Teg lag 3
Timrå IK Lag 3 vs Teg lag 3
6
-
3
20
Plan 2 a-hall
Anton Lander U12
Grupp B
11:15
Rnd
5
tmp
Astor Lag 2
Teg lag 3
Astor Lag 2 vs Teg lag 3
1
-
9
27
Plan 1 a-hall
Anton Lander U12
Grupp B
13:55
Rnd
7
tmp
Teg lag 3
Astor Lag 1
Teg lag 3 vs Astor Lag 1
6
-
7
33
Plan 1 - b-hall
Anton Lander U12
Grupp B
15:00
Rnd
9
tmp
Teg lag 3
Teg lag 2
Teg lag 3 vs Teg lag 2
10
-
5
39
Plan 1 - b-hall
Anton Lander U12
Grupp B
17:00
Rnd
12
tmp
Falu if Lag 2
Teg lag 3
Falu if Lag 2 vs Teg lag 3
13
-
2
25.09.2022
52
Plan 2 - b-hall
Anton Lander U12
Grupp B
08:35
Rnd
16
tmp
Njurunda lag 2
Teg lag 3
Njurunda lag 2 vs Teg lag 3
4
-
5
55
Plan 1 - b-hall
Anton Lander U12
Grupp B
09:10
Rnd
17
tmp
Östersunds IK Lag 1
Teg lag 3
Östersunds IK Lag 1 vs Teg lag 3
3
-
2
62
Plan 2 - b-hall
Anton Lander U12
11:35
Rnd
20
tmp
Teg lag 3
Astor Lag 3
Teg lag 3 vs Astor Lag 3
3
-
1
70
Plan 2 a-hall
Anton Lander U12
13:05
Rnd
24
tmp
Teg lag 3
Timrå IK Lag 1
Teg lag 3 vs Timrå IK Lag 1
1
-
6
77
Plan 1 a-hall
Anton Lander U12
14:15
Rnd
28
tmp
Teg lag 1
Teg lag 3
Teg lag 1 vs Teg lag 3
8
-
4
Kampen igang
Kampen ikke startet
Kampen afsluttet
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad