Cuponline uses cookies to improve the user experience
Read more
Tulevaisuuden Tähdet U9
Oulun Kärpät
,
Icehockey
Oulu
Oulu
Icehockey
25 apr 2021
2012
Start
Information
News
Rules
Arenas
Classes / Groups
Teams
Games
Tables
Statistics
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
U9 Tulevaisuuden Tähdet 2024
U10 Tulevaisuuden Tähdet 2024
U9 Tulevaisuuden tähdet 2023
U10 Tulevaisuuden Tähdet
Tulevaisuuden Tähdet U9
Tulevaisuuden Tähdet U10
U11 PELITÄLLI 8-9.5 Vuokatti
Tulevaisuuden Tähdet U9
Tulevaisuuden Tähdet U10
F2 Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
F2 Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
F1 Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
Uros Cup 2018
F2 Kalevan Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
F1 Kalevan Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
Kärpät D1-04 Kutsuturnaus
Scandic turnaus 02
Scandic turnaus
Oulun Kärpät E1-05 turnaus
Kalevan F2-08 Tulevaisuuden Tähdet Turnaus
Kalevan F1-07 Tulevaisuuden Tähdet Turnaus
Kärpät D2-04 Kutsuturnaus
Scandic Cup 2016
Tulevaisuuden Tähdet 2016 F2-07
Tulevaisuuden Tähdet 2016 F1-06
Kutsuturnaus 2016
DELTA CUP
Scandic Cup U15 2015
Scandic Cup U16 2015
Tulevaisuuden Tähdet 2015 F2-06
Tulevaisuuden Tähdet 2015 F1-05
Touhula-turnaus
Kärpät Tournament
Scandic Cup 2014
Niemi Hockey Challenge 3
Tulevaisuuden Tähdet 2014 F2-05
Tulevaisuuden Tähdet 2014 F1-04
Touhula-turnaus
Scandic Cup 2013
Niemi Hockey Challenge 2013
Tulevaisuuden Tähdet 2013 F2-04
Tulevaisuuden Tähdet 2013 F1-03
Touhula-turnaus
Oulun Kärpät Syysturnaus 2012
Stockmann Icehockey Tournament 2012
Acon Wave Cup
Niemi Hockey Challenge
Tulevaisuuden Tähdet 2012 F1-02
Tulevaisuuden Tähdet 2012 F2-03
Kärpät98 2011
Stockmann Icehockey Tournament 2011
Tulevaisuuden tähdet F1-01 2011
Tulevaisuuden tähdet F2-02 2011
Kärpät98 Autumntournament 2010
Stockmann Ice Hockey Tournament
Springtournament Kärpät -97
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Games for
Teräs-Kiekko Valkoinen
,
U9
Gameday
Sunday 25 April (2021)
More filters
Class
U9
Group
Lohko A
Lohko B
Lohko C
Lohko D
Type of game
Group play
Playoffs
Arena
Pelialue 1
Pelialue 2
Pelialue 3
Pelialue 4
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
4/25/2021
8
U9
Lohko B
10:15
PA2
Omgång
0
tmp
RJK Musta
Teräs-Kiekko Valkoinen
RJK Musta vs Teräs-Kiekko Valkoinen
3
-
16
20
U9
Lohko B
12:20
PA2
Omgång
0
tmp
Teräs-Kiekko Valkoinen
Kalpa Keltainen
Teräs-Kiekko Valkoinen vs Kalpa Keltainen
3
-
8
28
U9
Lohko B
13:40
PA2
Omgång
0
tmp
Kiekko-Laser Valkoinen
Teräs-Kiekko Valkoinen
Kiekko-Laser Valkoinen vs Teräs-Kiekko Valkoinen
8
-
1
36
U9
Lohko B
15:00
PA2
Omgång
0
tmp
Teräs-Kiekko Valkoinen
Kärpät Punainen
Teräs-Kiekko Valkoinen vs Kärpät Punainen
1
-
14
47
Sijoitusottelu
U9
17:05
PA1
Omgång
0
tmp
Teräs-Kiekko Punainen
Teräs-Kiekko Valkoinen
Teräs-Kiekko Punainen vs Teräs-Kiekko Valkoinen
3
-
7
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Print
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad