Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Oxdog Liiga 2020-2021
Merikoski SBT
,
Florbols
Oulu
Oulu
Florbols
3 okt 2020 - 30 maj 2021
2005-2013
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
YNM 06
,
C05-06
Spēles diena
sestdiena 31 oktobris (2020)
svētdiena 1 novembris (2020)
sestdiena 7 novembris (2020)
svētdiena 8 novembris (2020)
svētdiena 15 novembris (2020)
sestdiena 21 novembris (2020)
svētdiena 22 novembris (2020)
ceturtdiena 26 novembris (2020)
sestdiena 28 novembris (2020)
sestdiena 20 februāris (2021)
svētdiena 21 februāris (2021)
ceturtdiena 25 februāris (2021)
sestdiena 27 februāris (2021)
pirmdiena 1 marts (2021)
sestdiena 20 marts (2021)
svētdiena 21 marts (2021)
sestdiena 27 marts (2021)
svētdiena 28 marts (2021)
sestdiena 10 aprīlis (2021)
svētdiena 11 aprīlis (2021)
sestdiena 17 aprīlis (2021)
svētdiena 18 aprīlis (2021)
svētdiena 25 aprīlis (2021)
sestdiena 8 maijs (2021)
ceturtdiena 13 maijs (2021)
sestdiena 22 maijs (2021)
svētdiena 23 maijs (2021)
sestdiena 29 maijs (2021)
svētdiena 30 maijs (2021)
More filters
Vecuma grupa
C05-06
D07-08
E09-10
F11-12
Apakšgrupa
Alkusarja
Runkosarja
Runkosarja
Runkosarja D07-08
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Hiukkavaaratalo
Jatuli
Kastellin monitoimitalo
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Rantaroustin koulu
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
08.11.2020
1
C05-06
Runkosarja
10:00
Nallisport
Omgång
1
tmp
OLS 06 Ketut
YNM 06
OLS 06 Ketut vs YNM 06
1
-
1
4
C05-06
Runkosarja
13:00
Nallisport
Omgång
1
tmp
YNM 06
Merikoski SBT 05-06
YNM 06 vs Merikoski SBT 05-06
5
-
5
21.11.2020
9
C05-06
Runkosarja
12:00
Hiukkavaaratalo
Omgång
1
tmp
YNM 06
Santa's United 05
YNM 06 vs Santa's United 05
4
-
4
12
C05-06
Runkosarja
15:00
Hiukkavaaratalo
Omgång
1
tmp
LNM 06
YNM 06
LNM 06 vs YNM 06
6
-
4
28.03.2021
14
C05-06
Runkosarja
09:00
Nallisport
Omgång
1
tmp
YNM 06
FC Yli-Utos
YNM 06 vs FC Yli-Utos
3
-
11
17
C05-06
Runkosarja
12:00
Nallisport
Omgång
1
tmp
OLS 06 Kilpa
YNM 06
OLS 06 Kilpa vs YNM 06
9
-
2
20
C05-06
Runkosarja
15:00
Nallisport
Omgång
1
tmp
YNM 06
OLS 06 Ketut
YNM 06 vs OLS 06 Ketut
3
-
6
10.04.2021
22
C05-06
Runkosarja
11:00
Nallisport
Omgång
1
tmp
YNM 06
OLS 06 Kilpa
YNM 06 vs OLS 06 Kilpa
1
-
8
17.04.2021
26
C05-06
Runkosarja
13:00
Nallisport
Omgång
1
tmp
FC Yli-Utos
YNM 06
FC Yli-Utos vs YNM 06
8
-
2
29
C05-06
Runkosarja
16:00
Nallisport
Omgång
1
tmp
YNM 06
LNM 06
YNM 06 vs LNM 06
4
-
11
31
C05-06
Runkosarja
18:00
Nallisport
Omgång
1
tmp
Merikoski SBT 05-06
YNM 06
Merikoski SBT 05-06 vs YNM 06
3
-
1
23.05.2021
39
C05-06
Runkosarja
13:00
Nallisport
Omgång
1
tmp
Santa's United 05
YNM 06
Santa's United 05 vs YNM 06
5
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad