Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Oxdog Liiga 2020-2021
Merikoski SBT
,
Florbols
Oulu
Oulu
Florbols
3 okt 2020 - 30 maj 2021
2005-2013
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
SSRA D1 Musta
,
D07-08
Spēles diena
sestdiena 31 oktobris (2020)
svētdiena 1 novembris (2020)
sestdiena 7 novembris (2020)
svētdiena 8 novembris (2020)
svētdiena 15 novembris (2020)
sestdiena 21 novembris (2020)
svētdiena 22 novembris (2020)
ceturtdiena 26 novembris (2020)
sestdiena 28 novembris (2020)
sestdiena 20 februāris (2021)
svētdiena 21 februāris (2021)
ceturtdiena 25 februāris (2021)
sestdiena 27 februāris (2021)
pirmdiena 1 marts (2021)
sestdiena 20 marts (2021)
svētdiena 21 marts (2021)
sestdiena 27 marts (2021)
svētdiena 28 marts (2021)
sestdiena 10 aprīlis (2021)
svētdiena 11 aprīlis (2021)
sestdiena 17 aprīlis (2021)
svētdiena 18 aprīlis (2021)
svētdiena 25 aprīlis (2021)
sestdiena 8 maijs (2021)
ceturtdiena 13 maijs (2021)
sestdiena 22 maijs (2021)
svētdiena 23 maijs (2021)
sestdiena 29 maijs (2021)
svētdiena 30 maijs (2021)
More filters
Vecuma grupa
C05-06
D07-08
E09-10
F11-12
Apakšgrupa
Alkusarja
Runkosarja
Runkosarja
Runkosarja D07-08
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Hiukkavaaratalo
Jatuli
Kastellin monitoimitalo
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Rantaroustin koulu
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
28.11.2020
8
D07-08
Runkosarja D07-08
10:30
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
OFBC D2
SSRA D1 Musta
OFBC D2 vs SSRA D1 Musta
3
-
9
10
D07-08
Runkosarja D07-08
12:15
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
OFBC 07
SSRA D1 Musta
OFBC 07 vs SSRA D1 Musta
1
-
3
14
D07-08
Runkosarja D07-08
15:15
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
Merikoski SBT Mohawkit
SSRA D1 Musta
Merikoski SBT Mohawkit vs SSRA D1 Musta
0
-
5
20.02.2021
15
D07-08
Runkosarja D07-08
09:30
Hiukkavaaratalo
Omgång
1
tmp
KeLy 07
SSRA D1 Musta
KeLy 07 vs SSRA D1 Musta
3
-
2
18
D07-08
Runkosarja D07-08
12:00
Hiukkavaaratalo
Omgång
1
tmp
OLS Leopardit 07
SSRA D1 Musta
OLS Leopardit 07 vs SSRA D1 Musta
4
-
3
11.04.2021
27
D07-08
Runkosarja D07-08
12:30
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
SSRA D1 Musta
Team Tempo D-pojat
SSRA D1 Musta vs Team Tempo D-pojat
7
-
0
30
D07-08
Runkosarja D07-08
15:00
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
SSRA D1 Musta
Merikoski SBT Apassit 08
SSRA D1 Musta vs Merikoski SBT Apassit 08
11
-
1
25.04.2021
34
D07-08
Runkosarja D07-08
11:30
Nallisport
Omgång
1
tmp
SSRA D1 Musta
SSRA D1 Punainen
SSRA D1 Musta vs SSRA D1 Punainen
4
-
4
08.05.2021
41
D07-08
13:15
Nallisport
Omgång
1
tmp
SSRA D1 Punainen
SSRA D1 Musta
SSRA D1 Punainen vs SSRA D1 Musta
2
-
6
44
D07-08
16:00
Nallisport
Omgång
1
tmp
SSRA D1 Musta
KeLy 07
SSRA D1 Musta vs KeLy 07
5
-
6
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad