Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Oxdog Liiga 2020-2021
Merikoski SBT
,
Salibandy
Oulu
Oulu
Salibandy
3 okt 2020 - 30 maj 2021
2005-2013
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
KeLy 07
,
D07-08
Ottelupäivä
lauantai 31 lokakuuta (2020)
sunnuntai 1 marraskuuta (2020)
lauantai 7 marraskuuta (2020)
sunnuntai 8 marraskuuta (2020)
sunnuntai 15 marraskuuta (2020)
lauantai 21 marraskuuta (2020)
sunnuntai 22 marraskuuta (2020)
torstai 26 marraskuuta (2020)
lauantai 28 marraskuuta (2020)
lauantai 20 helmikuuta (2021)
sunnuntai 21 helmikuuta (2021)
torstai 25 helmikuuta (2021)
lauantai 27 helmikuuta (2021)
maanantai 1 maaliskuuta (2021)
lauantai 20 maaliskuuta (2021)
sunnuntai 21 maaliskuuta (2021)
lauantai 27 maaliskuuta (2021)
sunnuntai 28 maaliskuuta (2021)
lauantai 10 huhtikuuta (2021)
sunnuntai 11 huhtikuuta (2021)
lauantai 17 huhtikuuta (2021)
sunnuntai 18 huhtikuuta (2021)
sunnuntai 25 huhtikuuta (2021)
lauantai 8 toukokuuta (2021)
torstai 13 toukokuuta (2021)
lauantai 22 toukokuuta (2021)
sunnuntai 23 toukokuuta (2021)
lauantai 29 toukokuuta (2021)
sunnuntai 30 toukokuuta (2021)
More filters
Luokka
C05-06
D07-08
E09-10
F11-12
Ryhmä
Alkusarja
Runkosarja
Runkosarja
Runkosarja D07-08
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Hiukkavaaratalo
Jatuli
Kastellin monitoimitalo
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Rantaroustin koulu
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
7.11.2020
1
D07-08
Runkosarja D07-08
10:30
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
KeLy 07
Merikoski SBT Apassit 08
KeLy 07 vs Merikoski SBT Apassit 08
10
-
5
3
D07-08
Runkosarja D07-08
12:00
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
KeLy 07
Merikoski SBT Mohawkit
KeLy 07 vs Merikoski SBT Mohawkit
4
-
1
20.2.2021
15
D07-08
Runkosarja D07-08
09:30
Hiukkavaaratalo
Omgång
1
tmp
KeLy 07
SSRA D1 Musta
KeLy 07 vs SSRA D1 Musta
3
-
2
17
D07-08
Runkosarja D07-08
11:00
Hiukkavaaratalo
Omgång
1
tmp
SSRA D1 Punainen
KeLy 07
SSRA D1 Punainen vs KeLy 07
5
-
4
21
D07-08
Runkosarja D07-08
14:15
Hiukkavaaratalo
Omgång
1
tmp
OFBC D2
KeLy 07
OFBC D2 vs KeLy 07
5
-
6
11.4.2021
26
D07-08
Runkosarja D07-08
11:45
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
KeLy 07
OLS Leopardit 07
KeLy 07 vs OLS Leopardit 07
5
-
2
29
D07-08
Runkosarja D07-08
14:15
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
Team Tempo D-pojat
KeLy 07
Team Tempo D-pojat vs KeLy 07
2
-
6
31
D07-08
Runkosarja D07-08
15:45
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
KeLy 07
OFBC 07
KeLy 07 vs OFBC 07
5
-
2
8.5.2021
39
D07-08
11:30
Nallisport
Omgång
1
tmp
KeLy 07
OLS Leopardit 07
KeLy 07 vs OLS Leopardit 07
5
-
0
44
D07-08
16:00
Nallisport
Omgång
1
tmp
SSRA D1 Musta
KeLy 07
SSRA D1 Musta vs KeLy 07
5
-
6
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad