Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Oxdog Liiga 2020-2021
Merikoski SBT
,
Floorball
Oulu
Oulu
Floorball
3 okt 2020 - 30 maj 2021
2005-2013
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kampe for
OLS Leopardit 07
,
D07-08
Kampdag
lørdag 31 oktober (2020)
søndag 1 november (2020)
lørdag 7 november (2020)
søndag 8 november (2020)
søndag 15 november (2020)
lørdag 21 november (2020)
søndag 22 november (2020)
torsdag 26 november (2020)
lørdag 28 november (2020)
lørdag 20 februar (2021)
søndag 21 februar (2021)
torsdag 25 februar (2021)
lørdag 27 februar (2021)
mandag 1 marts (2021)
lørdag 20 marts (2021)
søndag 21 marts (2021)
lørdag 27 marts (2021)
søndag 28 marts (2021)
lørdag 10 april (2021)
søndag 11 april (2021)
lørdag 17 april (2021)
søndag 18 april (2021)
søndag 25 april (2021)
lørdag 8 maj (2021)
torsdag 13 maj (2021)
lørdag 22 maj (2021)
søndag 23 maj (2021)
lørdag 29 maj (2021)
søndag 30 maj (2021)
More filters
Klasse
C05-06
D07-08
E09-10
F11-12
Gruppe
Alkusarja
Runkosarja
Runkosarja
Runkosarja D07-08
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Hiukkavaaratalo
Jatuli
Kastellin monitoimitalo
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Rantaroustin koulu
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
07-11-2020
6
D07-08
Runkosarja D07-08
14:30
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
OLS Leopardit 07
Team Tempo D-pojat
OLS Leopardit 07 vs Team Tempo D-pojat
13
-
1
28-11-2020
11
D07-08
Runkosarja D07-08
13:00
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
OFBC D2
OLS Leopardit 07
OFBC D2 vs OLS Leopardit 07
0
-
10
13
D07-08
Runkosarja D07-08
14:30
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
OLS Leopardit 07
SSRA D1 Punainen
OLS Leopardit 07 vs SSRA D1 Punainen
4
-
5
20-02-2021
16
D07-08
Runkosarja D07-08
10:15
Hiukkavaaratalo
Omgång
1
tmp
Merikoski SBT Mohawkit
OLS Leopardit 07
Merikoski SBT Mohawkit vs OLS Leopardit 07
3
-
4
18
D07-08
Runkosarja D07-08
12:00
Hiukkavaaratalo
Omgång
1
tmp
OLS Leopardit 07
SSRA D1 Musta
OLS Leopardit 07 vs SSRA D1 Musta
4
-
3
20
D07-08
Runkosarja D07-08
13:30
Hiukkavaaratalo
Omgång
1
tmp
Merikoski SBT Apassit 08
OLS Leopardit 07
Merikoski SBT Apassit 08 vs OLS Leopardit 07
2
-
5
11-04-2021
26
D07-08
Runkosarja D07-08
11:45
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
KeLy 07
OLS Leopardit 07
KeLy 07 vs OLS Leopardit 07
5
-
2
28
D07-08
Runkosarja D07-08
13:30
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
OFBC 07
OLS Leopardit 07
OFBC 07 vs OLS Leopardit 07
4
-
4
08-05-2021
39
D07-08
11:30
Nallisport
Omgång
1
tmp
KeLy 07
OLS Leopardit 07
KeLy 07 vs OLS Leopardit 07
5
-
0
43
D07-08
15:00
Nallisport
Omgång
1
tmp
SSRA D1 Punainen
OLS Leopardit 07
SSRA D1 Punainen vs OLS Leopardit 07
3
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad