Cuponline använder cookies
Läs mer
Pelitällit Buugilla 8.8.2020
JYP 08
,
Ishockey
JYVÄSKYLÄ
JYVÄSKYLÄ
Ishockey
8 aug 2020
12
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
JYP08 Pelitällit 13052021 Äänekoski
Pelitällit JYP - PyPo 30012021
Pelitällit Kalpa-Jyp 17012021
Pelitällit JYP Punainen - SuKiKa 25102020
Pelitällit JYP - Pohti 17102020
Pelitällit Kalpa-Jyp 04102020
JYP08 Pelitällit, 29.8.2020 JKL HH1
JYP08 Pelitällit, 16.8.2020 Peurunka
Pelitällit Buugilla 8.8.2020
08 Pelitällit Buugi, Jyväskylä 16.2.2020
08 Pelitällit JYP, KalPa
08 Pelitällit JYP, Tappara, Ässät
08 Pelitällit EPS, JYP, KalPa
Peurunka Cup 2019
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
lördag 8 augusti (2020)
More filters
Klass
AA
AAA
Grupp
AA
AAA
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Buugi - kaukalo 1
Buugi - kaukalo 2
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2020-08-08
1
AA
AA
09:00
Buugi1
Omgång
1
tmp
JYP Punainen
Kiekko-Laser AA
JYP Punainen vs Kiekko-Laser AA
6
-
1
2
AAA
AAA
09:15
Buugi2
Omgång
1
tmp
JYP Musta
Kiekko-Laser AAA
JYP Musta vs Kiekko-Laser AAA
5
-
1
3
AA
AA
10:15
Buugi1
Omgång
1
tmp
HaU AA
Uplakers 1 AA
HaU AA vs Uplakers 1 AA
1
-
6
4
AAA
AAA
10:30
Buugi2
Omgång
1
tmp
PyPo
Tappara Sininen
PyPo vs Tappara Sininen
5
-
8
5
AA
AA
11:30
Buugi1
Omgång
1
tmp
JYP Punainen
Uplakers 2 AA
JYP Punainen vs Uplakers 2 AA
7
-
2
6
AAA
AAA
11:45
Buugi2
Omgång
1
tmp
Kiekko-Laser AAA
Tappara Musta
Kiekko-Laser AAA vs Tappara Musta
2
-
8
7
AA
AA
12:45
Buugi1
Omgång
1
tmp
Kiekko-Laser AA
Uplakers 1 AA
Kiekko-Laser AA vs Uplakers 1 AA
3
-
5
8
AAA
AAA
13:00
Buugi2
Omgång
1
tmp
PyPo
JYP Musta
PyPo vs JYP Musta
1
-
4
9
AA
AA
14:00
Buugi1
Omgång
1
tmp
HaU AA
JYP Punainen
HaU AA vs JYP Punainen
5
-
4
10
AAA
AAA
14:15
Buugi2
Omgång
1
tmp
Tappara Sininen
Kiekko-Laser AAA
Tappara Sininen vs Kiekko-Laser AAA
5
-
5
11
AA
AA
15:15
Buugi1
Omgång
1
tmp
Kiekko-Laser AA
Uplakers 2 AA
Kiekko-Laser AA vs Uplakers 2 AA
2
-
7
12
AAA
AAA
15:30
Buugi2
Omgång
1
tmp
JYP Musta
Tappara Musta
JYP Musta vs Tappara Musta
5
-
4
13
AA
AA
16:30
Buugi1
Omgång
1
tmp
JYP Punainen
Uplakers 1 AA
JYP Punainen vs Uplakers 1 AA
7
-
6
14
AAA
AAA
16:45
Buugi2
Omgång
1
tmp
PyPo
Kiekko-Laser AAA
PyPo vs Kiekko-Laser AAA
7
-
4
15
AA
AA
17:45
Buugi1
Omgång
1
tmp
HaU AA
Kiekko-Laser AA
HaU AA vs Kiekko-Laser AA
12
-
5
16
AAA
AAA
18:00
Buugi2
Omgång
1
tmp
JYP Musta
Tappara Sininen
JYP Musta vs Tappara Sininen
3
-
7
17
AA
AA
19:00
Buugi1
Omgång
1
tmp
HaU AA
Uplakers 2 AA
HaU AA vs Uplakers 2 AA
2
-
3
18
AAA
AAA
19:15
Buugi2
Omgång
1
tmp
PyPo
Tappara Musta
PyPo vs Tappara Musta
8
-
6
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad