Cuponline uses cookies to improve the user experience
Read more
Spåret Cup
Spårvägens FF
,
Soccer
Skarpnäck
Skarpnäck
Soccer
27 - 28 jun 2020
U 13
Start
Information
News
Rules
Arenas
Classes / Groups
Signup form
Teams
Games
Tables
Statistics
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Spåret Cup
Mini Tiger Cup 2018
Mini Tiger Cup
Höstlovscupen 2016
Mini Tiger Cup 2016
Spåret Cup Höstlov
Mini Tiger Cup
Spåret Cup
Mini Tiger Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Games
Gameday
Saturday 27 June (2020)
Sunday 28 June (2020)
More filters
Class
P 2007 Medel/Lätt
P 2007 Medel/Svår
Group
Grupp 1
Grupp 1
Grupp 2
Type of game
Group play
Playoffs
Arena
Skarpnäcks Sportfält konstgräs 1
Skarpnäcks Sportfält konstgräs 2 Nya Rugby/fotboll
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
6/28/2020
19
P 2007 Medel/Svår
Grupp 1
09:15
Skarpnäcks SF
Omgång
4
tmp
Hammarby IF 10
Spårvägens FF blå
Hammarby IF 10 vs Spårvägens FF blå
1
-
2
20
P 2007 Medel/Svår
Grupp 1
09:25
Omgång
4
tmp
IFK Haninge U
Huddinge IF
IFK Haninge U vs Huddinge IF
2
-
2
21
P 2007 Medel/Svår
Grupp 1
10:40
Skarpnäcks SF
Omgång
5
tmp
Spårvägens FF blå
IFK Haninge 24
Spårvägens FF blå vs IFK Haninge 24
4
-
1
22
P 2007 Medel/Svår
Grupp 1
10:45
Omgång
5
tmp
Huddinge IF
Hammarby IF 10
Huddinge IF vs Hammarby IF 10
1
-
3
23
Final
P 2007 Medel/Svår
12:10
Skarpnäcks SF
Omgång
0
tmp
Spårvägens FF blå
Hammarby IF 10
Spårvägens FF blå vs Hammarby IF 10
5
-
6
SO
24
3:e plats
P 2007 Medel/Svår
12:20
Omgång
0
tmp
Huddinge IF
IFK Haninge U
Huddinge IF vs IFK Haninge U
1
-
2
25
A semi 1
P 2007 Medel/Lätt
13:10
Skarpnäcks SF
Omgång
0
tmp
Enskede IK ljusblå
Spårvägens FF vit
Enskede IK ljusblå vs Spårvägens FF vit
9
-
0
26
A semi 2
P 2007 Medel/Lätt
13:10
Omgång
0
tmp
Tyresö FF Slottet
AIK 07 G2
Tyresö FF Slottet vs AIK 07 G2
3
-
1
SO
27
B semi 1
P 2007 Medel/Lätt
14:10
Skarpnäcks SF
Omgång
0
tmp
Segeltorps IF
Hammarby IF 08
Segeltorps IF vs Hammarby IF 08
3
-
0
28
B semi 2
P 2007 Medel/Lätt
14:10
Omgång
0
tmp
Bele/Barkarby IF
Tyresö FF 08
Bele/Barkarby IF vs Tyresö FF 08
3
-
1
29
A Final
P 2007 Medel/Lätt
15:00
Skarpnäcks SF
Omgång
0
tmp
Enskede IK ljusblå
Tyresö FF Slottet
Enskede IK ljusblå vs Tyresö FF Slottet
7
-
6
SO
30
Match om 3:e plats
P 2007 Medel/Lätt
15:00
Omgång
0
tmp
Spårvägens FF vit
AIK 07 G2
Spårvägens FF vit vs AIK 07 G2
0
-
3
31
B Final
P 2007 Medel/Lätt
16:00
Skarpnäcks SF
Omgång
0
tmp
Segeltorps IF
Bele/Barkarby IF
Segeltorps IF vs Bele/Barkarby IF
2
-
1
32
Match om 3:e plats
P 2007 Medel/Lätt
16:00
Omgång
0
tmp
Hammarby IF 08
Tyresö FF 08
Hammarby IF 08 vs Tyresö FF 08
1
-
7
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Print
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad