Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Västerdala Tak U10 Trophy
Borlänge HF
,
Lední hokej
Borlänge
Borlänge
Lední hokej
14 mar 2020
U10
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Signup form
Mužstva
Utkání
Tabulky
Statistiky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Borlänge Hockey Cup
BHF U12 Cup
BHF U10 Cup
BHF U11 Cup
BHF U15 Trophy
Borlänge Hockey Cup (U14)
BHF U13 Trophy
BHF U11 Trophy
BHF U10 Trophy
BHF J18 Trophy
BHF U13 Trophy
Villa Ventilation U11 Trophy
Curmitis U12 Trophy
Borlänge Hockey Cup
Västerdala Tak U10 Trophy
BHF U10 Trophy
BHF U16 Trophy
BHF U11 Trophy
Borlänge Hockey Cup
NRC TROPHY U13
NRC Trophy U10
NRC TROPHY U11
NRC TROPHY U12
Borlänge Hockey Cup
NRC TROPHY U11
NRC TROPHY U10
NRC TROPHY U13
NRC TROPHY U12
Borlänge Hockey Cup
Fiskarhedenvillan Cup-U12
BHF U10 Cup
SBB Cup U11
BHF U13 Cup
BHF U16 CUP
Gustafskorv cupen (-U14)
BHF U10 Cup
Hockey Homes U11 Cup
BHF U12 Cup
BHF U13 Cup
BHF U16 Cup
Borlänge Hockey Cup (U14)
Borlänge J18 Cup
Viktor Mårtenssons U11 Cup
Polfärskt U12 Cup
Isolerab Cup (U13)
Ekosport Cup (U16)
ICA MAXI CUP U-12
ICA MAXI CUP U-13
ICA MAXI CUP U-11
ICA MAXI CUP U-12
ICA MAXI CUP U-13
Borlänge U14 cup
Carlia Bil CUP
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Utkání
Hrací den
sobota 14 března (2020)
More filters
Kategorie
U10
Skupina
Grupp A
Grupp B
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
Borlänge Ishall
Maxihallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
14.03.2020
1
U10
Grupp A
07:45
A-hallen
Omgång
0
tmp
Borlänge HF Blå
Strömsbro IF
Borlänge HF Blå vs Strömsbro IF
0
-
0
3
U10
Grupp A
08:45
A-hallen
Omgång
0
tmp
IK Viking
Köpings HC
IK Viking vs Köpings HC
0
-
0
6
U10
Grupp B
10:00
A-hallen
Omgång
0
tmp
Västerås IK
Borlänge HF Vit
Västerås IK vs Borlänge HF Vit
0
-
0
8
U10
Grupp B
11:00
A-hallen
Omgång
0
tmp
Hille/Åbyggeby IK
Skutskärs SK
Hille/Åbyggeby IK vs Skutskärs SK
0
-
0
9
U10
Grupp A
12:30
A-hallen
Omgång
0
tmp
Borlänge HF Blå
IK Viking
Borlänge HF Blå vs IK Viking
0
-
0
11
U10
Grupp A
13:30
A-hallen
Omgång
0
tmp
Köpings HC
Strömsbro IF
Köpings HC vs Strömsbro IF
0
-
0
13
B-Semi 1
U10
14:30
A-hallen
Omgång
0
tmp
Trean Grupp A
Fyran Grupp B
Trean Grupp A vs Fyran Grupp B
0
-
0
15
A-Semi 1
U10
15:30
A-hallen
Omgång
0
tmp
Ettan Grupp A
Tvåan Grupp B
Ettan Grupp A vs Tvåan Grupp B
0
-
0
18
Placering 5-6
U10
16:30
A-hallen
Omgång
0
tmp
Vinnare B-Semi 1
Vinnare B-Semi 2
Vinnare B-Semi 1 vs Vinnare B-Semi 2
0
-
0
19
Placering 3-4
U10
17:30
A-hallen
Omgång
0
tmp
Förlorare A-Semi 1
Förlorare A-Semi 2
Förlorare A-Semi 1 vs Förlorare A-Semi 2
0
-
0
20
Final
U10
18:30
A-hallen
Omgång
0
tmp
Vinnare A-Semi 1
Vinnare A-Semi 2
Vinnare A-Semi 1 vs Vinnare A-Semi 2
0
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Vytisknout
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad