Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Flickcupen 2020
Örebro Hockey Ungdom
,
Jääkiekko
Trängens IP, Örebro
Trängens IP, Örebro
Jääkiekko
27 - 28 mar 2020
Flickor A & Flickor B
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lets go by bus
Intersport Cup
Aspen Partner Cup
NollNitton Frakt Trophy
Örebro Girl's Trophy
Lets go by bus
Gustavsvik Trophy
Intersport Cup
Aspen partner Cup
Stena recycling cup för FLICKOR
INTERSPORT CUP U12 2022
Stena Recycling minicup U11 2022
Picked Last Trophy
Let´s Go By Bus Trophy 2020
INTERSPORT Cup 2020
U11 Cup 2020
Flickcupen 2020
Let´s Go By Bus Trophy
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
Flickcupen
U12 Cup
Suez Cupen 2018
Team Sportia Cup
U9 Cup
U10 Cup
Let´s Go By Bus Trophy
IP Cupen / IP Poolspelet
Tjejcupen Örebro
Behrn hotell cup
Team Sportia Cup
Jimmy´s Diner Cup
Gustavsviks Cupen
ÖHU CUPEN-17
Behrn Hotell cup
Team Sportia Cup
Golvcenter cup
Örebro Hockey Ungdom J18 cup
Behrn hotell cup
GolvCenter cup
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom U11 cup
NEH Sports Hockey Cup
Behrn Hotell Cup 2014
Team Sportia Cup Örebro
U12 GolvCenter Cup
U10 Cup ÖHU
Ullmax U11 Cup ÖHU
Eagle Sports Cup
Behrn Hotell Cup
Holgers Cup
Leffes Cup
Golvcenter Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
perjantai 27 maaliskuuta (2020)
lauantai 28 maaliskuuta (2020)
More filters
Luokka
Flickor A
Flickor B
Ryhmä
Grupp 1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 2
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
A-Hall
B-Hall
B-Hall Närmast Holken
B-Hall Närmst klockan
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
28.3.2020
1
Flickor B
Grupp 1
09:00
Omgång
0
tmp
BIK Karlskoga Blå
Örebro Hockey Ungdom
BIK Karlskoga Blå vs Örebro Hockey Ungdom
0
-
0
4
Flickor B
Grupp 2
09:30
Omgång
0
tmp
Ekerö IK/Skå IK Vit
Enköpings SK
Ekerö IK/Skå IK Vit vs Enköpings SK
0
-
0
5
Flickor B
Grupp 1
10:00
Omgång
0
tmp
Mora IK
Göta Traneberg IK
Mora IK vs Göta Traneberg IK
0
-
0
8
Flickor B
Grupp 2
10:30
Omgång
0
tmp
Guldsmedshytte SK
Ekerö IK/Skå IK Vit
Guldsmedshytte SK vs Ekerö IK/Skå IK Vit
0
-
0
10
Flickor B
Grupp 2
11:00
Omgång
0
tmp
BIK Karlskoga Vit
Hanhals Kings
BIK Karlskoga Vit vs Hanhals Kings
0
-
0
11
Flickor B
Grupp 1
12:00
Omgång
0
tmp
Ekerö IK/Skå IK Blå
Göta Traneberg IK
Ekerö IK/Skå IK Blå vs Göta Traneberg IK
0
-
0
13
Flickor B
Grupp 1
12:30
Omgång
0
tmp
Mora IK
Örebro Hockey Ungdom
Mora IK vs Örebro Hockey Ungdom
0
-
0
15
Flickor B
Grupp 1
13:00
Omgång
0
tmp
BIK Karlskoga Blå
Almtuna
BIK Karlskoga Blå vs Almtuna
0
-
0
18
Flickor B
Grupp 2
13:30
Omgång
0
tmp
Enköpings SK
Guldsmedshytte SK
Enköpings SK vs Guldsmedshytte SK
0
-
0
19
Flickor B
Grupp 1
14:00
Omgång
0
tmp
Göta Traneberg IK
BIK Karlskoga Blå
Göta Traneberg IK vs BIK Karlskoga Blå
0
-
0
22
Flickor B
Grupp 2
15:00
Omgång
0
tmp
Ekerö IK/Skå IK Vit
Hanhals Kings
Ekerö IK/Skå IK Vit vs Hanhals Kings
0
-
0
23
Flickor B
Grupp 1
15:30
Omgång
0
tmp
BIK Karlskoga Blå
Ekerö IK/Skå IK Blå
BIK Karlskoga Blå vs Ekerö IK/Skå IK Blå
0
-
0
25
Flickor B
Grupp 1
16:00
Omgång
0
tmp
Örebro Hockey Ungdom
Göta Traneberg IK
Örebro Hockey Ungdom vs Göta Traneberg IK
0
-
0
28
Flickor B
Grupp 2
16:30
Omgång
0
tmp
Hanhals Kings
Enköpings SK
Hanhals Kings vs Enköpings SK
0
-
0
30
Flickor B
Grupp 2
17:00
Omgång
0
tmp
Arvika/Charlottenberg
Ekerö IK/Skå IK Vit
Arvika/Charlottenberg vs Ekerö IK/Skå IK Vit
0
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad