Cuponline använder cookies
Läs mer
Gregers Memorial
Tegs Sportklubb
,
Ishockey
Umeå
Umeå
Ishockey
22 - 23 feb 2020
U-11
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Classe Cup U11
TSK U14 CUP
Handelsbanken-Cup
Upab Cup 2021
Porsche Cup
Lexus Cup
Upab Cup 2020
SportlovsCupen 2020
Gregers Memorial
Januaricupen
Classe Cup
Tegscupen 2019
International Friendship Tournament 2019
Upab cup 2019
Gregers-Cup
Februaricupen 2019
Tegscupen 2018
International Friendship Tournament Umeå 2018
Februaricupen
Umeå Energi Winter Classic 2018
Classe Cup 2018
Tegscupen
Tegscupen 2016
VPA Hockey Games 2016
Tegscupen 2015
Tegscupen
20:e dag Knut cupen
Classes Cup
Sweden Cup 2014
T3 cup (Tidigare Tegscupen)
T3-cup
Rivexperten cup
Tegscupen
Goodtech Hockeygames
Team Sportia Reebok Hockey Games
STENA Cup/Tegscupen 2008
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
lördag 22 februari (2020)
söndag 23 februari (2020)
More filters
Klass
U11 - 2009
Grupp
Grupp A - JD-Tvätten
Grupp B - JUMP
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
JD-Tvätten
JUMP
Nolia Ishallar
#
Time
Arena
Home Team
Guest Team
Result
2020-02-23
29
U11 - 2009
Grupp B - JUMP
08:45
Hoppborgen
tmp
Björklöven - Grön
Clemensäs HC - Vit
Björklöven - Grön vs Clemensäs HC - Vit
4
-
5
30
U11 - 2009
Grupp B - JUMP
08:45
Hoppborgen
tmp
Vännäs HC
Lycksele - Vit
Vännäs HC vs Lycksele - Vit
1
-
3
33
U11 - 2009
Grupp B - JUMP
09:35
Hoppborgen
tmp
Vilhelmina IK
Teg SK - Röd
Vilhelmina IK vs Teg SK - Röd
3
-
4
34
U11 - 2009
Grupp B - JUMP
09:35
Hoppborgen
tmp
Storuman IK
Vännäs HC
Storuman IK vs Vännäs HC
0
-
14
37
U11 - 2009
Grupp B - JUMP
10:45
Hoppborgen
tmp
Storuman IK
Björklöven - Grön
Storuman IK vs Björklöven - Grön
1
-
5
38
U11 - 2009
Grupp B - JUMP
10:45
Hoppborgen
tmp
Lycksele - Vit
Clemensäs HC - Vit
Lycksele - Vit vs Clemensäs HC - Vit
3
-
4
41
U11 - 2009
Grupp B - JUMP
11:35
Hoppborgen
tmp
Teg SK - Röd
Vännäs HC
Teg SK - Röd vs Vännäs HC
8
-
1
21
Bonusmatch
U11 - 2009
13:15
Hoppborgen
tmp
Teg SK - Röd
Teg SK - Svart
Teg SK - Röd vs Teg SK - Svart
7
-
3
22
Bonusmatch
U11 - 2009
13:15
Hoppborgen
tmp
Clemensäs HC - Vit
Boliden FFI
Clemensäs HC - Vit vs Boliden FFI
5
-
1
25
Bonusmatch
U11 - 2009
14:05
Hoppborgen
tmp
Vilhelmina IK
Lycksele - Grön
Vilhelmina IK vs Lycksele - Grön
2
-
3
Game in progress
Game not started
Game played
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad