18.8.2019
|
111
1/8 (3)
|
Women
|
08:10
|
Hall #1
tmp
|
Kekavas Bulldogs
|
Lekrings
|
Kekavas Bulldogs
vs
Lekrings
4
-
1
|
|
119
1/4 (4)
|
Boys U-12
|
08:50
|
Hall #4
tmp
|
FS Masters
|
FBK Riga Rockets U12
|
FS Masters
vs
FBK Riga Rockets U12
13
-
2
|
|
120
1/4 (1)
|
Women
|
09:00
|
Hall #1
tmp
|
Handless Sailors
|
La Femme Arco
|
Handless Sailors
vs
La Femme Arco
1
-
2
|
|
121
1/4 (2)
|
Women
|
09:00
|
Hall #2
tmp
|
Falkenbergs IBK
|
Arenculle
|
Falkenbergs IBK
vs
Arenculle
9
-
1
|
|
122
1/4 (3)
|
Women
|
09:00
|
Hall #3
tmp
|
Angry Pigs
|
FK Kekava
|
Angry Pigs
vs
FK Kekava
2
-
3
|
|
123
1/4 (3)
|
Boys U-12
|
09:40
|
Hall #4
tmp
|
Kekavas Bulldogs
|
Mogo
|
Kekavas Bulldogs
vs
Mogo
16
-
1
|
|
124
1/4 (2)
|
Men
|
09:50
|
Hall #2
tmp
|
Ogres vilki
|
Oxdog Team
|
Ogres vilki
vs
Oxdog Team
2
-
5
|
|
125
1/4 (1)
|
Men
|
09:50
|
Hall #1
tmp
|
Ezelin Rappajat
|
SK Fono
|
Ezelin Rappajat
vs
SK Fono
6
-
3
|
|
126
|
Boys U-14
Group H
|
09:50
|
Hall #3
tmp
|
Jogeva SK Tahe/Olivia 05
|
Ogres vilki
|
Jogeva SK Tahe/Olivia 05
vs
Ogres vilki
3
-
4
|
|
127
1/4 (2)
|
Boys U-12
|
10:30
|
Hall #4
tmp
|
Ogres vilki
|
FBK Balozi
|
Ogres vilki
vs
FBK Balozi
5
-
1
|
|
128
1/4 (3)
|
Men
|
10:40
|
Hall #1
tmp
|
Team Riga
|
Lyn Innebandy
|
Team Riga
vs
Lyn Innebandy
4
-
3
|
|
129
1/4 (4)
|
Men
|
10:40
|
Hall #2
tmp
|
Salibandy Masters
|
FBK Riga Rockets
|
Salibandy Masters
vs
FBK Riga Rockets
2
-
1
|
|
130
|
Boys U-14
Group H
|
10:40
|
Hall #3
tmp
|
EraViikingit
|
FBK Riga Rockets U14
|
EraViikingit
vs
FBK Riga Rockets U14
1
-
8
|
|
131
1/4 (1)
|
Boys U-12
|
11:20
|
Hall #4
tmp
|
FBK SAC
|
FK Jenoti
|
FBK SAC
vs
FK Jenoti
5
-
0
|
|
0
5th-7th place
|
Boys U-12
|
11:30
|
Hall #3
tmp
|
FBK Riga Rockets U12
|
Mogo
|
FBK Riga Rockets U12
vs
Mogo
5
-
0
|
|
132
1/2 (1)
|
Men
|
11:30
|
Hall #1
tmp
|
Ezelin Rappajat
|
Oxdog Team
|
Ezelin Rappajat
vs
Oxdog Team
2
-
5
|
|
133
1/4 (4)
|
Women
|
11:30
|
Hall #2
tmp
|
Instant Graphics
|
Kekavas Bulldogs
|
Instant Graphics
vs
Kekavas Bulldogs
3
-
1
|
|
134
1/2 (1)
|
Women
|
12:20
|
Hall #1
tmp
|
La Femme Arco
|
Falkenbergs IBK
|
La Femme Arco
vs
Falkenbergs IBK
0
-
2
|
|
135
1/2 final (1)
|
Boys U-14
|
12:20
|
Hall #2
tmp
|
Ogres vilki
|
FBK Riga Rockets U14
|
Ogres vilki
vs
FBK Riga Rockets U14
13
-
0
|
|
136
1/2 (2)
|
Boys U-12
|
12:20
|
Hall #3
tmp
|
Kekavas Bulldogs
|
FS Masters
|
Kekavas Bulldogs
vs
FS Masters
3
-
4
|
|
137
1/2 (2)
|
Men
|
13:10
|
Hall #1
tmp
|
Team Riga
|
Salibandy Masters
|
Team Riga
vs
Salibandy Masters
4
-
3
|
|
138
1/2 (2)
|
Boys U-14
|
13:10
|
Hall #2
tmp
|
Jogeva SK Tahe/Olivia 05
|
Kekavas Bulldogs
|
Jogeva SK Tahe/Olivia 05
vs
Kekavas Bulldogs
1
-
2
SO
|
|
139
1/2 (1)
|
Boys U-12
|
13:10
|
Hall #3
tmp
|
FBK SAC
|
Ogres vilki
|
FBK SAC
vs
Ogres vilki
4
-
3
|
|
0
5th-7th place
|
Boys U-12
|
14:00
|
Hall #2
tmp
|
Mogo
|
FBK Balozi
|
Mogo
vs
FBK Balozi
3
-
10
|
|
140
1/2 (2)
|
Women
|
14:00
|
Hall #1
tmp
|
FK Kekava
|
Instant Graphics
|
FK Kekava
vs
Instant Graphics
2
-
3
|
|
141
5th place
|
Boys U-14
|
14:00
|
Hall #3
tmp
|
Rezeknes BJSS
|
EraViikingit
|
Rezeknes BJSS
vs
EraViikingit
4
-
1
|
|
142
3rd place
|
Boys U-12
|
14:50
|
Hall #2
tmp
|
Ogres vilki
|
Kekavas Bulldogs
|
Ogres vilki
vs
Kekavas Bulldogs
2
-
9
|
|
0
5th-7th place
|
Boys U-12
|
15:00
|
Hall #3
tmp
|
FBK Riga Rockets U12
|
FBK Balozi
|
FBK Riga Rockets U12
vs
FBK Balozi
0
-
14
|
|
143
Final
|
Boys U-12
|
15:00
|
Hall #1
tmp
|
FBK SAC
|
FS Masters
|
FBK SAC
vs
FS Masters
2
-
7
|
|
144
3rd place
|
Boys U-14
|
15:40
|
Hall #2
tmp
|
FBK Riga Rockets U14
|
Jogeva SK Tahe/Olivia 05
|
FBK Riga Rockets U14
vs
Jogeva SK Tahe/Olivia 05
0
-
13
|
|
145
Final
|
Boys U-14
|
16:00
|
Hall #1
tmp
|
Ogres vilki
|
Kekavas Bulldogs
|
Ogres vilki
vs
Kekavas Bulldogs
8
-
4
|
|
146
3rd place
|
Women
|
16:30
|
Hall #2
tmp
|
La Femme Arco
|
FK Kekava
|
La Femme Arco
vs
FK Kekava
0
-
3
|
|
147
Final
|
Women
|
17:00
|
Hall #1
tmp
|
Falkenbergs IBK
|
Instant Graphics
|
Falkenbergs IBK
vs
Instant Graphics
1
-
2
|
|
148
3rd place
|
Men
|
18:00
|
Hall #1
tmp
|
Ezelin Rappajat
|
Salibandy Masters
|
Ezelin Rappajat
vs
Salibandy Masters
4
-
3
|
|
149
Final
|
Men
|
19:00
|
Hall #1
tmp
|
Oxdog Team
|
Team Riga
|
Oxdog Team
vs
Team Riga
3
-
5
|
|