Cuponline uses cookies to improve the user experience
Читать больше
Teamsters Cup 2020
Timrå IK
,
Хоккей
Timrå
Timrå
Хоккей
14 - 16 feb 2020
U 12
Start
Информация
Новости
Правила
Арены
Возрастные группы / Подгруппы
Signup form
Команды
Игры
Таблицы
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Игры для
Timrå IK
,
Klass A
День игры
пятница 14 февраля (2020)
суббота 15 февраля (2020)
воскресенье 16 февраля (2020)
More filters
Возрастная группа
Klass A
Подгруппа
A
Тип игры
Игра подгруппы
Плей-офф
Арена
Lillstrimmahallen
NHK Arena
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
14.02.2020
1
Klass A
A
13:30
NHK
Kolo
0
tmp
Timrå IK
Svedjeholmens IF
Timrå IK vs Svedjeholmens IF
3
-
6
15.02.2020
6
Klass A
A
09:45
NHK
Kolo
0
tmp
Skellefteå AIK Vit
Timrå IK
Skellefteå AIK Vit vs Timrå IK
6
-
5
9
Klass A
A
15:15
Strimma
Kolo
0
tmp
Timrå IK
Näldens IF
Timrå IK vs Näldens IF
7
-
4
11
Klass A
A
18:45
NHK
Kolo
0
tmp
Timrå IK
Järveds IF
Timrå IK vs Järveds IF
5
-
5
16.02.2020
15
Klass A
A
09:45
Strimma
Kolo
0
tmp
Skellefteå AIK Svart
Timrå IK
Skellefteå AIK Svart vs Timrå IK
7
-
4
16
5:an mot 6:an
Klass A
12:30
Strimma
Kolo
0
tmp
Timrå IK
Näldens IF
Timrå IK vs Näldens IF
9
-
2
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Распечатать
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad