Cuponline använder cookies
Läs mer
Alexander Edler
Östersunds IK
,
Ishockey
Östersund
Östersund
Ishockey
15 - 16 feb 2020
POJKAR 2010
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ricard Persson Cup U15
McDonald´s Cup U12
Scandic Dagen U9
Markus Åkerblom Cup U13
Test cuponline U12
Ulf Dahlen Cup U11
Scandic Cup U14
Alexander Edler Cup U10
Scandic Cup U14
McDonald´s Cup U12
Ulf Dahlén Cup U11
ScandicDagen U9
Alexander Edler Cup U10
Markus Åkerblom Cup U13
Allsvenskans Allstar (ÖIK intern turnering U14-15)
Ricard Persson Cup U15
April Cupen U12
ICA Kvantum Cup U-11
Länsförsäkringar Jämtland Cup U15
Scandic Cup U9
Alexander Edler Cup U10
Ulf Dahlén Cup U11
Östersundshem Cup U14
Markus Åkerblom Cup U13
Ricard Persson Cup
Ulf Dahlén Cup
Östersundshemsdagen
Alexander Edler Cup
McDonalds Cup
Östersundshem Cup
Markus Åkerblom Cup
Östersundshemsdagen
Alexander Edler
McDonalds Cup U12
Ulf Dahlén Cup U11
Ricard Persson Cup U15
Östersundshem Cup U14
Markus Åkerblom Cup U13
Östersundshems Dagen U9 2019
Alexander Edler Cup U10 2019
McDonalds Cup U12 2019
Ulf Dahlén Cup U11 2019
Ricard Persson Cup 2018
Östersundshem Cup U14 2018
Markus Åkerblom Cup U13 2018
Östersundshemsdagen 2018
Alexander Edler Cup 2018
McDonalds Cup 2018
Ulf Dahlén Cup 2018
Ricard Persson Cup 2017
Östersundshem Cup 2017
Markus Åkerblom Cup 2017
World Para Ice Hockey Paralympic Winter Games Qualification Tournament
Östersundshemsdagen 2017
Alexander Edler Cup 2017
McDonalds Cup 2017
Ulf Dahlén Cup 2017
Ricard Persson Cup 2016
Sverige cup
Östersundshem Cup 2016
Markus Åkerblom Cup 2016
2016 IPC Ice Sledge Hockey European Championships
Östersundshemdagen
Alexander Edler Cup 2016
Mc Donalds Cup 2016
Ulf Dahlén Cup 2016
Ricard Persson Cup 2015
Östersundshem Cup 2015
Markus Åkerblom Cup 2015
Östersundshem Cup
Östersundshem dagen
Alexander Edler Cup
Kjell-Åke Andersson Cup
Ulf Dahlén Cup
Ricard Persson Cup
Markus Åkerblom Cup
Alexander Edler Cup
Östersundshem Cup
Östersundshem Mini cup
Kjell-Åke Andersson Cup
Ulf Dahlén Cup 2014
Markus Åkerblom Cup
Alexander Edler Cup 2013
Ulf Dahlén Cup
Ricard Persson Cup
Markus Åkerblom Cup
Kjell-Åke Andersson CUP
Alexander Edler Cup
Ulf Dahlèn Cup
Markus Åkerblom Cup
Rickard Persson Cup
Alexander Edler Cup
Ulf Dahlén Cup 2011
Markus Åkerblom Cup
Rickard Persson Cup
Alexander Edler Cup 2010
Ulf Dahlén Cup 2010
Ulf Dahlén Cup 2009
Åkerblom Cup 2008
Ulf Dahlén Cup 2008
Ulf Dahlén Cup 2007
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher för
Örnsköldsvik 1
,
U10
Matchdag
sobota 15 února (2020)
neděle 16 února (2020)
More filters
Klass
U10
Grupp
A
B
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Östersund Arena Hall A
#
Tid
Hall
Hjemmelag
Bortelag
Resultat
15.02.2020
3
U10
A
09:30
A-hall
Runde / omgang
1
tmp
Järveds IF
Örnsköldsvik 1
Järveds IF vs Örnsköldsvik 1
1
-
5
9
U10
A
12:45
A-hall
Runde / omgang
2
tmp
Njurunda SK Vit
Örnsköldsvik 1
Njurunda SK Vit vs Örnsköldsvik 1
3
-
10
14
U10
A
14:45
A-hall
Runde / omgang
3
tmp
Örnsköldsvik 1
Kovland Hockey Vit
Örnsköldsvik 1 vs Kovland Hockey Vit
9
-
0
19
U10
A
18:00
A-hall
Runde / omgang
4
tmp
Örnsköldsvik 1
Näldens IF
Örnsköldsvik 1 vs Näldens IF
7
-
3
16.02.2020
25
U10
A
08:30
A-hall
Runde / omgang
5
tmp
Östersunds IK Grön
Örnsköldsvik 1
Östersunds IK Grön vs Örnsköldsvik 1
3
-
2
36
U10
14:30
A-hall
Runde / omgang
6
tmp
Örnsköldsvik 1
Örnsköldsvik 2
Örnsköldsvik 1 vs Örnsköldsvik 2
5
-
3
Kampen pågår
Kampen er ikke påbegynt
Kampen er sluttført
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad