Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Oulu Cup 2019
Merikoski SBT
,
Salibandy
Oulu
Oulu
Salibandy
13 - 28 apr 2019
2002-2011
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
Saturday 13 April (2019)
Sunday 14 April (2019)
Saturday 27 April (2019)
Sunday 28 April (2019)
More filters
Luokka
B02
C03
C04-D05
D06
E07
E08
ErkkaSäbä
F09
F10
FirmaSäbä
G11
Ryhmä
A lohko
A lohko
A-lohko C03
A-lohko C04-D05
A-lohko E08
A-lohko F09
A-lohko F10
B lohko
B lohko
B lohko A B02
B lohko B B02
B-lohko C03
B-lohko C04-D05
B-lohko E08
B-Lohko F09
B-lohko F10
C lohko
C-lohko E08
D lohko
D-lohko E08
Harraste-sarja
Jatkosarja
Lohko A
Lohko A
Lohko B
Lohko B
Soft-sarja
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
hiukkavaara
Kastelli a-sali
Kastelli B-sali
Nallisport Kenttä 1
Nallisport Kenttä 2
Nallisport Kenttä 3
Värtön liikuntahalli
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
4/28/2019
7
puolivälierä 1
C03
10:00
Kenttä 1
Omgång
2
tmp
FC Beast
OLS C-harraste
FC Beast vs OLS C-harraste
5
-
1
8
puolivälierä 2
C03
10:30
Kenttä 1
Omgång
2
tmp
Hautamäen lapset
SBT Puput
Hautamäen lapset vs SBT Puput
7
-
0
9
välierä 1
C03
11:00
Kenttä 1
Omgång
3
tmp
Retro
FC Beast
Retro vs FC Beast
1
-
4
10
välierä 2
C03
11:30
Kenttä 1
Omgång
3
tmp
SBT RaPa
Hautamäen lapset
SBT RaPa vs Hautamäen lapset
4
-
8
11
sijoitusottelu
C03
12:00
Kenttä 1
Omgång
4
tmp
OLS C-harraste
SBT Puput
OLS C-harraste vs SBT Puput
2
-
4
12
pronssipeli
C03
12:30
Kenttä 1
Omgång
4
tmp
Retro
SBT RaPa
Retro vs SBT RaPa
2
-
2
13
finaali
C03
13:00
Kenttä 1
Omgång
4
tmp
FC Beast
Hautamäen lapset
FC Beast vs Hautamäen lapset
6
-
8
0
Puolivälierä 1
B02
14:00
Kenttä 1
Omgång
0
tmp
Sbt Olli
OLS B-harraste
Sbt Olli vs OLS B-harraste
12
-
1
0
Puolivälierä 2
B02
14:45
Kenttä 1
Omgång
0
tmp
HC Seinä
Team LePaLa
HC Seinä vs Team LePaLa
6
-
7
0
Puolivälierä 3
B02
15:30
Kenttä 1
Omgång
0
tmp
Winx Club
Kellon Hurmos
Winx Club vs Kellon Hurmos
8
-
2
0
Sijoitus 5-7
B02
16:15
Kenttä 1
Omgång
0
tmp
OLS B-harraste
HC Seinä
OLS B-harraste vs HC Seinä
2
-
5
0
Välierä 1
B02
17:00
Kenttä 1
Omgång
0
tmp
Ratkingclub
Sbt Olli
Ratkingclub vs Sbt Olli
4
-
5
0
Välierä 2
B02
17:45
Kenttä 1
Omgång
0
tmp
Winx Club
Team LePaLa
Winx Club vs Team LePaLa
5
-
8
0
Sijoitus 5-6
B02
18:30
Kenttä 1
Omgång
0
tmp
Kellon Hurmos
HC Seinä
Kellon Hurmos vs HC Seinä
0
-
6
0
Pronssipeli
B02
19:15
Kenttä 1
Omgång
0
tmp
Ratkingclub
Winx Club
Ratkingclub vs Winx Club
5
-
1
0
Finaali
B02
20:00
Kenttä 1
Omgång
0
tmp
Sbt Olli
Team LePaLa
Sbt Olli vs Team LePaLa
1
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad