05-10-2019
|
3
Plan Sea-Doo
|
U-10
|
10:00
|
Hall 2
Omgång
1
tmp
|
Björklöven Gul
|
Modo Vit
|
Björklöven Gul
vs
Modo Vit
0
-
0
|
|
4
Plan Can-Am
|
U-10
|
10:00
|
Hall 2
Omgång
1
tmp
|
Tegs SK Röd
|
Björklöven Vit
|
Tegs SK Röd
vs
Björklöven Vit
0
-
0
|
|
7
Plan Sea-Doo
|
U-10
|
10:45
|
Hall 2
Omgång
1
tmp
|
Öviks SK Svart
|
Skellefteå AIK Vit
|
Öviks SK Svart
vs
Skellefteå AIK Vit
0
-
0
|
|
8
Plan Can-Am
|
U-10
|
10:45
|
Hall 2
Omgång
1
tmp
|
Kågedalen
|
Öviks SK Vit
|
Kågedalen
vs
Öviks SK Vit
0
-
0
|
|
11
Plan Sea-Doo
|
U-10
|
11:30
|
Hall 2
Omgång
2
tmp
|
Skellefteå AIK Vit
|
Modo Vit
|
Skellefteå AIK Vit
vs
Modo Vit
0
-
0
|
|
12
Plan Can-Am
|
U-10
|
11:30
|
Hall 2
Omgång
2
tmp
|
Öviks SK Vit
|
Björklöven Vit
|
Öviks SK Vit
vs
Björklöven Vit
0
-
0
|
|
15
Plan Sea-Doo
|
U-10
|
12:15
|
Hall 2
Omgång
2
tmp
|
Öviks SK Svart
|
Björklöven Gul
|
Öviks SK Svart
vs
Björklöven Gul
0
-
0
|
|
16
Plan Can-Am
|
U-10
|
12:15
|
Hall 2
Omgång
2
tmp
|
Kågedalen
|
Tegs SK Röd
|
Kågedalen
vs
Tegs SK Röd
0
-
0
|
|
19
Plan Sea-Doo
|
U-10
|
13:15
|
Hall 2
Omgång
3
tmp
|
Kågedalen
|
Björklöven Vit
|
Kågedalen
vs
Björklöven Vit
0
-
0
|
|
20
Plan Can-Am
|
U-10
|
13:15
|
Hall 2
Omgång
3
tmp
|
Tegs SK Röd
|
Öviks SK Vit
|
Tegs SK Röd
vs
Öviks SK Vit
0
-
0
|
|
23
Plan Sea-Doo
|
U-10
|
14:00
|
Hall 2
Omgång
3
tmp
|
Öviks SK Svart
|
Modo Vit
|
Öviks SK Svart
vs
Modo Vit
0
-
0
|
|
24
Plan Can-Am
|
U-10
|
14:00
|
Hall 2
Omgång
3
tmp
|
Björklöven Gul
|
Skellefteå AIK Vit
|
Björklöven Gul
vs
Skellefteå AIK Vit
0
-
0
|
|
27
Plan Sea-Doo
|
U-10
|
14:45
|
Hall 2
Omgång
4
tmp
|
Skellefteå AIK Svart
|
Öviks SK Svart
|
Skellefteå AIK Svart
vs
Öviks SK Svart
0
-
0
|
|
28
Plan Can-Am
|
U-10
|
14:45
|
Hall 2
Omgång
4
tmp
|
Modo Röd
|
Björklöven Gul
|
Modo Röd
vs
Björklöven Gul
0
-
0
|
|
31
Plan Sea-Doo
|
U-10
|
15:30
|
Hall 2
Omgång
4
tmp
|
Öviks SK Blå
|
Skellefteå AIK Vit
|
Öviks SK Blå
vs
Skellefteå AIK Vit
0
-
0
|
|
32
Plan Can-Am
|
U-10
|
15:30
|
Hall 2
Omgång
4
tmp
|
Björklöven Svart
|
Modo Vit
|
Björklöven Svart
vs
Modo Vit
0
-
0
|
|
35
Plan Sea-Doo
|
U-10
|
16:30
|
Hall 2
Omgång
5
tmp
|
Skellefteå AIK Gul
|
Öviks SK Vit
|
Skellefteå AIK Gul
vs
Öviks SK Vit
0
-
0
|
|
36
Plan Can-Am
|
U-10
|
16:30
|
Hall 2
Omgång
5
tmp
|
Öviks SK Blå
|
Björklöven Vit
|
Öviks SK Blå
vs
Björklöven Vit
0
-
0
|
|
39
Plan Sea-Doo
|
U-10
|
17:15
|
Hall 2
Omgång
5
tmp
|
Modo Röd
|
Tegs SK Röd
|
Modo Röd
vs
Tegs SK Röd
0
-
0
|
|
40
Plan Can-Am
|
U-10
|
17:15
|
Hall 2
Omgång
5
tmp
|
Järved
|
Björklöven Svart
|
Järved
vs
Björklöven Svart
0
-
0
|
|