Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Jelgavas Ledus Sporta skola
,
U-16
Ottelupäivä
perjantai 29 maaliskuuta (2019)
lauantai 30 maaliskuuta (2019)
sunnuntai 31 maaliskuuta (2019)
perjantai 5 huhtikuuta (2019)
lauantai 6 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 7 huhtikuuta (2019)
perjantai 12 huhtikuuta (2019)
lauantai 13 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 14 huhtikuuta (2019)
perjantai 19 huhtikuuta (2019)
lauantai 20 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 21 huhtikuuta (2019)
maanantai 22 huhtikuuta (2019)
perjantai 26 huhtikuuta (2019)
lauantai 27 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 28 huhtikuuta (2019)
More filters
Luokka
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Hall
Hjemmelag
Bortelag
Resultat
12.4.2019
5
U-16
Group A
08:15
Akropole
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
Spartak Moscow
Jelgavas Ledus Sporta skola vs Spartak Moscow
2
-
4
11
U-16
Group A
10:45
Akropole
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
Baltie Vilki
Jelgavas Ledus Sporta skola vs Baltie Vilki
1
-
1
18
U-16
Group A
14:30
Akropole
tmp
Tordon Black
Jelgavas Ledus Sporta skola
Tordon Black vs Jelgavas Ledus Sporta skola
4
-
9
13.4.2019
30
U-16
Group A
07:00
Kurbads
tmp
Oliva
Jelgavas Ledus Sporta skola
Oliva vs Jelgavas Ledus Sporta skola
3
-
3
39
U-16
Group A
10:45
Kurbads
tmp
TuTo U16
Jelgavas Ledus Sporta skola
TuTo U16 vs Jelgavas Ledus Sporta skola
2
-
10
46
1/4 final
U-16
15:45
Inbox
tmp
Spartak Moscow
Jelgavas Ledus Sporta skola
Spartak Moscow vs Jelgavas Ledus Sporta skola
5
-
1
14.4.2019
57
5/8 place
U-16
08:15
Volvo A
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
Dinamo Saint Petersburg
Jelgavas Ledus Sporta skola vs Dinamo Saint Petersburg
3
-
2
SO
70
5th place
U-16
16:00
Volvo B
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
Almtuna IS U16
Jelgavas Ledus Sporta skola vs Almtuna IS U16
2
-
4
Kampen pågår
Kampen er ikke påbegynt
Kampen er sluttført
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad