Cuponline använder cookies
Läs mer
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Ishockey
Riga
Riga
Ishockey
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher för
Diskos D2 - 06 Yellow
,
U-13
Matchdag
fredag 29 mars (2019)
lördag 30 mars (2019)
söndag 31 mars (2019)
fredag 5 april (2019)
lördag 6 april (2019)
söndag 7 april (2019)
fredag 12 april (2019)
lördag 13 april (2019)
söndag 14 april (2019)
fredag 19 april (2019)
lördag 20 april (2019)
söndag 21 april (2019)
måndag 22 april (2019)
fredag 26 april (2019)
lördag 27 april (2019)
söndag 28 april (2019)
More filters
Klass
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Grupp
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
2019-04-19
15
U-13
Group C
13:15
Jelgava
tmp
Diskos D2 - 06 Yellow
Sdusshor 2006
Diskos D2 - 06 Yellow vs Sdusshor 2006
1
-
10
32
U-13
Group C
20:45
Jelgava
tmp
Future Star
Diskos D2 - 06 Yellow
Future Star vs Diskos D2 - 06 Yellow
7
-
2
2019-04-20
0
U-13
Group O
00:00
tmp
HK Broceni
Diskos D2 - 06 Yellow
HK Broceni vs Diskos D2 - 06 Yellow
5
-
0
44
U-13
Group C
11:00
Volvo B
tmp
HK Broceni
Diskos D2 - 06 Yellow
HK Broceni vs Diskos D2 - 06 Yellow
5
-
0
58
U-13
Group O
17:15
Volvo B
tmp
Diskos D2 - 06 Red
Diskos D2 - 06 Yellow
Diskos D2 - 06 Red vs Diskos D2 - 06 Yellow
3
-
8
2019-04-21
67
U-13
Group O
07:15
Jelgava
tmp
Diskos D2 - 06 Yellow
CPH Panthers
Diskos D2 - 06 Yellow vs CPH Panthers
2
-
5
88
25/32 place
U-13
14:45
Jelgava
tmp
Diskos D2 - 06 Yellow
Karhu - Kissat Cats
Diskos D2 - 06 Yellow vs Karhu - Kissat Cats
4
-
0
104
25/28 place
U-13
19:45
Jelgava
tmp
HJK Blue
Diskos D2 - 06 Yellow
HJK Blue vs Diskos D2 - 06 Yellow
5
-
1
2019-04-22
116
27th place
U-13
09:30
Inbox
tmp
Diskos D2 - 06 Yellow
Team Hockey Talents
Diskos D2 - 06 Yellow vs Team Hockey Talents
2
-
3
SO
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad