Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
SC Minsk 2008
,
U-12 AA
Ottelupäivä
perjantai 29 maaliskuuta (2019)
lauantai 30 maaliskuuta (2019)
sunnuntai 31 maaliskuuta (2019)
perjantai 5 huhtikuuta (2019)
lauantai 6 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 7 huhtikuuta (2019)
perjantai 12 huhtikuuta (2019)
lauantai 13 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 14 huhtikuuta (2019)
perjantai 19 huhtikuuta (2019)
lauantai 20 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 21 huhtikuuta (2019)
maanantai 22 huhtikuuta (2019)
perjantai 26 huhtikuuta (2019)
lauantai 27 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 28 huhtikuuta (2019)
More filters
Luokka
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
29.3.2019
7
U-12 AA
Group B
10:45
Volvo A
tmp
Diskos Yellow Stars
SC Minsk 2008
Diskos Yellow Stars vs SC Minsk 2008
2
-
0
13
U-12 AA
Group B
14:30
Volvo A
tmp
Mogo 07
SC Minsk 2008
Mogo 07 vs SC Minsk 2008
4
-
1
21
U-12 AA
Group B
19:30
Volvo A
tmp
SC Minsk 2008
Tukums
SC Minsk 2008 vs Tukums
2
-
4
30.3.2019
0
U-12 AA
Group G
00:00
tmp
Tukums
SC Minsk 2008
Tukums vs SC Minsk 2008
4
-
2
25
U-12 AA
Group G
07:00
Inbox
tmp
Jurmalas SS
SC Minsk 2008
Jurmalas SS vs SC Minsk 2008
2
-
1
33
U-12 AA
Group G
12:00
Inbox
tmp
SC Minsk 2008
Wolf P07 Black
SC Minsk 2008 vs Wolf P07 Black
2
-
1
31.3.2019
41
13/16 place
U-12 AA
07:00
Jelgava
tmp
SC Minsk 2008
Blues White
SC Minsk 2008 vs Blues White
7
-
4
50
13th place
U-12 AA
13:15
Jelgava
tmp
SC Minsk 2008
HS Riga
SC Minsk 2008 vs HS Riga
3
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad