Cuponline använder cookies
Läs mer
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Ishockey
Riga
Riga
Ishockey
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher för
Viru Sputnik
,
U-11
Matchdag
fredag 29 mars (2019)
lördag 30 mars (2019)
söndag 31 mars (2019)
fredag 5 april (2019)
lördag 6 april (2019)
söndag 7 april (2019)
fredag 12 april (2019)
lördag 13 april (2019)
söndag 14 april (2019)
fredag 19 april (2019)
lördag 20 april (2019)
söndag 21 april (2019)
måndag 22 april (2019)
fredag 26 april (2019)
lördag 27 april (2019)
söndag 28 april (2019)
More filters
Klass
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Grupp
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2019-04-12
8
U-11
Group G
08:15
Jelgava
tmp
Marupe HS/Zali
Viru Sputnik
Marupe HS/Zali vs Viru Sputnik
1
-
3
19
U-11
Group G
12:00
Jelgava
tmp
Tordon Black
Viru Sputnik
Tordon Black vs Viru Sputnik
3
-
1
35
U-11
Group G
17:00
Jelgava
tmp
Viru Sputnik
Fenix2008
Viru Sputnik vs Fenix2008
2
-
2
2019-04-13
51
1/8 final
U-11
08:15
Volvo A
tmp
Viru Sputnik
AHW Sport Rebel
Viru Sputnik vs AHW Sport Rebel
4
-
3
SO
61
1/4final
U-11
12:00
Volvo A
tmp
Speed Hockey League
Viru Sputnik
Speed Hockey League vs Viru Sputnik
7
-
1
79
5/8 place
U-11
18:15
Volvo A
tmp
Viru Sputnik
Jokers Academy U11
Viru Sputnik vs Jokers Academy U11
9
-
2
2019-04-14
103
5th place
U-11
13:15
Volvo A
tmp
Viru Sputnik
Tordon Black
Viru Sputnik vs Tordon Black
2
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad