Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ogre Juniors
,
U-11
Ottelupäivä
perjantai 29 maaliskuuta (2019)
lauantai 30 maaliskuuta (2019)
sunnuntai 31 maaliskuuta (2019)
perjantai 5 huhtikuuta (2019)
lauantai 6 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 7 huhtikuuta (2019)
perjantai 12 huhtikuuta (2019)
lauantai 13 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 14 huhtikuuta (2019)
perjantai 19 huhtikuuta (2019)
lauantai 20 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 21 huhtikuuta (2019)
maanantai 22 huhtikuuta (2019)
perjantai 26 huhtikuuta (2019)
lauantai 27 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 28 huhtikuuta (2019)
More filters
Luokka
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
12.4.2019
11
U-11
Group H
09:30
Jelgava
tmp
HK Shahter Soligorsk
Ogre Juniors
HK Shahter Soligorsk vs Ogre Juniors
1
-
0
27
U-11
Group H
14:30
Jelgava
tmp
Ogre Juniors
AHW Sport Rebel
Ogre Juniors vs AHW Sport Rebel
1
-
2
47
U-11
Group H
20:45
Jelgava
tmp
Ogre Juniors
PSK Narva 2008
Ogre Juniors vs PSK Narva 2008
5
-
2
13.4.2019
62
17/32 place
U-11
12:00
Jelgava
tmp
Fenix2008
Ogre Juniors
Fenix2008 vs Ogre Juniors
2
-
3
84
17/24 place
U-11
19:30
Jelgava
tmp
Tordon Orange
Ogre Juniors
Tordon Orange vs Ogre Juniors
2
-
0
14.4.2019
92
21/24 place
U-11
08:15
Inbox
tmp
Ogre Juniors
Flempan Flyers
Ogre Juniors vs Flempan Flyers
6
-
3
104
21st place
U-11
13:15
Inbox
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
Ogre Juniors
Jelgavas Ledus Sporta skola vs Ogre Juniors
4
-
3
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad