Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Hokejs
Riga
Riga
Hokejs
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Sweden SHD 08
,
U-11
Spēles diena
piektdiena 29 marts (2019)
sestdiena 30 marts (2019)
svētdiena 31 marts (2019)
piektdiena 5 aprīlis (2019)
sestdiena 6 aprīlis (2019)
svētdiena 7 aprīlis (2019)
piektdiena 12 aprīlis (2019)
sestdiena 13 aprīlis (2019)
svētdiena 14 aprīlis (2019)
piektdiena 19 aprīlis (2019)
sestdiena 20 aprīlis (2019)
svētdiena 21 aprīlis (2019)
pirmdiena 22 aprīlis (2019)
piektdiena 26 aprīlis (2019)
sestdiena 27 aprīlis (2019)
svētdiena 28 aprīlis (2019)
More filters
Vecuma grupa
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Apakšgrupa
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
12.04.2019
2
U-11
Group A
07:00
Ozo
tmp
Sweden SHD 08
HS Kurbads
Sweden SHD 08 vs HS Kurbads
7
-
0
22
U-11
Group A
13:15
Ozo
tmp
Pardaugava 09
Sweden SHD 08
Pardaugava 09 vs Sweden SHD 08
0
-
17
34
U-11
Group A
17:00
Ozo
tmp
Jurmalas SS
Sweden SHD 08
Jurmalas SS vs Sweden SHD 08
0
-
6
13.04.2019
49
1/8 final
U-11
07:00
Volvo A
tmp
Sweden SHD 08
Speed Hockey League
Sweden SHD 08 vs Speed Hockey League
2
-
5
69
9/16 place
U-11
14:30
Volvo A
tmp
Sweden SHD 08
AHW Sport Rebel
Sweden SHD 08 vs AHW Sport Rebel
4
-
1
83
9/12 place
U-11
19:30
Volvo A
tmp
Sweden SHD 08
Future Star 08
Sweden SHD 08 vs Future Star 08
2
-
1
14.04.2019
95
9th place
U-11
09:30
Volvo A
tmp
Sweden SHD 08
Finland SHD 08
Sweden SHD 08 vs Finland SHD 08
1
-
4
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad