Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Hokejs
Riga
Riga
Hokejs
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Speed Hockey League
,
U-11
Spēles diena
piektdiena 29 marts (2019)
sestdiena 30 marts (2019)
svētdiena 31 marts (2019)
piektdiena 5 aprīlis (2019)
sestdiena 6 aprīlis (2019)
svētdiena 7 aprīlis (2019)
piektdiena 12 aprīlis (2019)
sestdiena 13 aprīlis (2019)
svētdiena 14 aprīlis (2019)
piektdiena 19 aprīlis (2019)
sestdiena 20 aprīlis (2019)
svētdiena 21 aprīlis (2019)
pirmdiena 22 aprīlis (2019)
piektdiena 26 aprīlis (2019)
sestdiena 27 aprīlis (2019)
svētdiena 28 aprīlis (2019)
More filters
Vecuma grupa
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Apakšgrupa
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
12.04.2019
14
U-11
Group B
10:45
Ozo
tmp
Hunters HC
Speed Hockey League
Hunters HC vs Speed Hockey League
2
-
3
26
U-11
Group B
14:30
Ozo
tmp
Tordon Orange
Speed Hockey League
Tordon Orange vs Speed Hockey League
1
-
6
42
U-11
Group B
19:30
Ozo
tmp
Speed Hockey League
HK Zibeni 1
Speed Hockey League vs HK Zibeni 1
2
-
2
13.04.2019
49
1/8 final
U-11
07:00
Volvo A
tmp
Sweden SHD 08
Speed Hockey League
Sweden SHD 08 vs Speed Hockey League
2
-
5
61
1/4final
U-11
12:00
Volvo A
tmp
Speed Hockey League
Viru Sputnik
Speed Hockey League vs Viru Sputnik
7
-
1
75
1/2 final
U-11
17:00
Volvo A
tmp
Speed Hockey League
Czech Star Team
Speed Hockey League vs Czech Star Team
5
-
1
14.04.2019
112
Final
U-11
17:00
Volvo A
tmp
Speed Hockey League
HK Zibeni 1
Speed Hockey League vs HK Zibeni 1
5
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad