Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Hokejs
Riga
Riga
Hokejs
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Gelezinis Vilkas U11
,
U-11
Spēles diena
piektdiena 29 marts (2019)
sestdiena 30 marts (2019)
svētdiena 31 marts (2019)
piektdiena 5 aprīlis (2019)
sestdiena 6 aprīlis (2019)
svētdiena 7 aprīlis (2019)
piektdiena 12 aprīlis (2019)
sestdiena 13 aprīlis (2019)
svētdiena 14 aprīlis (2019)
piektdiena 19 aprīlis (2019)
sestdiena 20 aprīlis (2019)
svētdiena 21 aprīlis (2019)
pirmdiena 22 aprīlis (2019)
piektdiena 26 aprīlis (2019)
sestdiena 27 aprīlis (2019)
svētdiena 28 aprīlis (2019)
More filters
Vecuma grupa
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Apakšgrupa
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
12.04.2019
12
U-11
Group D
09:45
Volvo B
tmp
HS Riga
Gelezinis Vilkas U11
HS Riga vs Gelezinis Vilkas U11
7
-
0
28
U-11
Group D
14:45
Volvo B
tmp
Gelezinis Vilkas U11
Dragons de Rouen
Gelezinis Vilkas U11 vs Dragons de Rouen
2
-
0
48
U-11
Group D
21:00
Volvo B
tmp
Gelezinis Vilkas U11
Kryzhinka Kyiv
Gelezinis Vilkas U11 vs Kryzhinka Kyiv
0
-
5
13.04.2019
59
17/32 place
U-11
13:15
Akropole
tmp
Team Hockey Talents
Gelezinis Vilkas U11
Team Hockey Talents vs Gelezinis Vilkas U11
0
-
4
85
17/24 place
U-11
19:30
Akropole
tmp
Gelezinis Vilkas U11
Flempan Flyers
Gelezinis Vilkas U11 vs Flempan Flyers
2
-
1
14.04.2019
99
17/20 place
U-11
10:45
Inbox
tmp
Tordon Orange
Gelezinis Vilkas U11
Tordon Orange vs Gelezinis Vilkas U11
8
-
0
108
19th place
U-11
14:30
Inbox
tmp
Hunters HC
Gelezinis Vilkas U11
Hunters HC vs Gelezinis Vilkas U11
4
-
1
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad