Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Gelezinis Vilkas U11
,
U-11
Ottelupäivä
perjantai 29 maaliskuuta (2019)
lauantai 30 maaliskuuta (2019)
sunnuntai 31 maaliskuuta (2019)
perjantai 5 huhtikuuta (2019)
lauantai 6 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 7 huhtikuuta (2019)
perjantai 12 huhtikuuta (2019)
lauantai 13 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 14 huhtikuuta (2019)
perjantai 19 huhtikuuta (2019)
lauantai 20 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 21 huhtikuuta (2019)
maanantai 22 huhtikuuta (2019)
perjantai 26 huhtikuuta (2019)
lauantai 27 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 28 huhtikuuta (2019)
More filters
Luokka
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
12.4.2019
12
U-11
Group D
09:45
Volvo B
tmp
HS Riga
Gelezinis Vilkas U11
HS Riga vs Gelezinis Vilkas U11
7
-
0
28
U-11
Group D
14:45
Volvo B
tmp
Gelezinis Vilkas U11
Dragons de Rouen
Gelezinis Vilkas U11 vs Dragons de Rouen
2
-
0
48
U-11
Group D
21:00
Volvo B
tmp
Gelezinis Vilkas U11
Kryzhinka Kyiv
Gelezinis Vilkas U11 vs Kryzhinka Kyiv
0
-
5
13.4.2019
59
17/32 place
U-11
13:15
Akropole
tmp
Team Hockey Talents
Gelezinis Vilkas U11
Team Hockey Talents vs Gelezinis Vilkas U11
0
-
4
85
17/24 place
U-11
19:30
Akropole
tmp
Gelezinis Vilkas U11
Flempan Flyers
Gelezinis Vilkas U11 vs Flempan Flyers
2
-
1
14.4.2019
99
17/20 place
U-11
10:45
Inbox
tmp
Tordon Orange
Gelezinis Vilkas U11
Tordon Orange vs Gelezinis Vilkas U11
8
-
0
108
19th place
U-11
14:30
Inbox
tmp
Hunters HC
Gelezinis Vilkas U11
Hunters HC vs Gelezinis Vilkas U11
4
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad