Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Hockey in heart
,
U-10
Ottelupäivä
perjantai 29 maaliskuuta (2019)
lauantai 30 maaliskuuta (2019)
sunnuntai 31 maaliskuuta (2019)
perjantai 5 huhtikuuta (2019)
lauantai 6 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 7 huhtikuuta (2019)
perjantai 12 huhtikuuta (2019)
lauantai 13 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 14 huhtikuuta (2019)
perjantai 19 huhtikuuta (2019)
lauantai 20 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 21 huhtikuuta (2019)
maanantai 22 huhtikuuta (2019)
perjantai 26 huhtikuuta (2019)
lauantai 27 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 28 huhtikuuta (2019)
More filters
Luokka
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Hall
Hjemmelag
Bortelag
Resultat
26.4.2019
5
U-10
Group G
08:15
Inbox
tmp
HS Kurbads
Hockey in heart
HS Kurbads vs Hockey in heart
2
-
3
14
U-10
Group G
11:00
Inbox
tmp
Hockey in heart
Gelezinis Vilkas
Hockey in heart vs Gelezinis Vilkas
0
-
4
26
U-10
Group G
14:30
Inbox
tmp
Hockey in heart
HK Zibeni
Hockey in heart vs HK Zibeni
1
-
3
27.4.2019
51
17/32 place
U-10
09:15
Inbox
tmp
Hockey in heart
Pardaugava
Hockey in heart vs Pardaugava
3
-
0
75
17/24 place
U-10
16:15
Inbox
tmp
Sokil - Kyiv
Hockey in heart
Sokil - Kyiv vs Hockey in heart
1
-
6
28.4.2019
99
17/20 place
U-10
10:00
Inbox
tmp
Hockey in heart
HK Shahter Soligorsk
Hockey in heart vs HK Shahter Soligorsk
4
-
3
SO
108
17th place
U-10
13:30
Inbox
tmp
Tordon Black
Hockey in heart
Tordon Black vs Hockey in heart
1
-
4
Kampen pågår
Kampen er ikke påbegynt
Kampen er sluttført
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad