Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
HS Riga 2009 White
,
U-10
Ottelupäivä
perjantai 29 maaliskuuta (2019)
lauantai 30 maaliskuuta (2019)
sunnuntai 31 maaliskuuta (2019)
perjantai 5 huhtikuuta (2019)
lauantai 6 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 7 huhtikuuta (2019)
perjantai 12 huhtikuuta (2019)
lauantai 13 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 14 huhtikuuta (2019)
perjantai 19 huhtikuuta (2019)
lauantai 20 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 21 huhtikuuta (2019)
maanantai 22 huhtikuuta (2019)
perjantai 26 huhtikuuta (2019)
lauantai 27 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 28 huhtikuuta (2019)
More filters
Luokka
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
26.4.2019
9
U-10
Group B
09:30
Volvo A
tmp
HS Riga 2009 White
Ogre Juniors
HS Riga 2009 White vs Ogre Juniors
3
-
3
27
U-10
Group B
14:45
Volvo A
tmp
Sokil - Kyiv
HS Riga 2009 White
Sokil - Kyiv vs HS Riga 2009 White
3
-
2
44
U-10
Group B
20:45
Volvo A
tmp
HS Riga 2009 White
Center
HS Riga 2009 White vs Center
2
-
3
27.4.2019
47
17/32 place
U-10
07:30
Inbox
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
HS Riga 2009 White
Jelgavas Ledus Sporta skola vs HS Riga 2009 White
0
-
1
SO
69
17/24 place
U-10
14:30
Inbox
tmp
HS Riga 2009 White
HS Kurbads
HS Riga 2009 White vs HS Kurbads
1
-
0
28.4.2019
96
17/20 place
U-10
09:15
Inbox
tmp
HS Riga 2009 White
Tordon Black
HS Riga 2009 White vs Tordon Black
1
-
2
SO
105
19th place
U-10
12:45
Inbox
tmp
HS Riga 2009 White
HK Shahter Soligorsk
HS Riga 2009 White vs HK Shahter Soligorsk
3
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad