Cuponline använder cookies
Läs mer
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Ishockey
Riga
Riga
Ishockey
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher för
Jelgavas Ledus Sporta skola
,
U-12 AA
Matchdag
fredag 29 mars (2019)
lördag 30 mars (2019)
söndag 31 mars (2019)
fredag 5 april (2019)
lördag 6 april (2019)
söndag 7 april (2019)
fredag 12 april (2019)
lördag 13 april (2019)
söndag 14 april (2019)
fredag 19 april (2019)
lördag 20 april (2019)
söndag 21 april (2019)
måndag 22 april (2019)
fredag 26 april (2019)
lördag 27 april (2019)
söndag 28 april (2019)
More filters
Klass
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Grupp
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2019-03-29
8
U-12 AA
Group D
11:00
Volvo B
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
Wolf P07 Orange
Jelgavas Ledus Sporta skola vs Wolf P07 Orange
5
-
1
16
U-12 AA
Group D
16:00
Volvo B
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
HK Red Star 2007
Jelgavas Ledus Sporta skola vs HK Red Star 2007
2
-
5
24
U-12 AA
Group D
21:00
Volvo B
tmp
HK Zibeni
Jelgavas Ledus Sporta skola
HK Zibeni vs Jelgavas Ledus Sporta skola
6
-
1
2019-03-30
0
U-12 AA
Group H
00:00
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
Wolf P07 Orange
Jelgavas Ledus Sporta skola vs Wolf P07 Orange
5
-
1
31
U-12 AA
Group H
10:45
Inbox
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
Blues White
Jelgavas Ledus Sporta skola vs Blues White
3
-
2
39
U-12 AA
Group H
15:45
Inbox
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
HS Riga
Jelgavas Ledus Sporta skola vs HS Riga
2
-
0
2019-03-31
45
9/12 place
U-12 AA
10:45
Jelgava
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
Jurmalas SS
Jelgavas Ledus Sporta skola vs Jurmalas SS
2
-
3
55
11th place
U-12 AA
17:00
Inbox
tmp
Tukums
Jelgavas Ledus Sporta skola
Tukums vs Jelgavas Ledus Sporta skola
0
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad