Cuponline använder cookies
Läs mer
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Ishockey
Riga
Riga
Ishockey
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Matcher för
Tordon Orange
,
U-12 AAA
Matchdag
fredag 29 mars (2019)
lördag 30 mars (2019)
söndag 31 mars (2019)
fredag 5 april (2019)
lördag 6 april (2019)
söndag 7 april (2019)
fredag 12 april (2019)
lördag 13 april (2019)
söndag 14 april (2019)
fredag 19 april (2019)
lördag 20 april (2019)
söndag 21 april (2019)
måndag 22 april (2019)
fredag 26 april (2019)
lördag 27 april (2019)
söndag 28 april (2019)
More filters
Klass
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Grupp
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2019-03-29
1
U-12 AAA
Group C
07:30
Kurbads
tmp
SC Minsk
Tordon Orange
SC Minsk vs Tordon Orange
2
-
5
13
U-12 AAA
Group C
11:15
Kurbads
tmp
Amber Star
Tordon Orange
Amber Star vs Tordon Orange
2
-
1
36
U-12 AAA
Group C
18:45
Kurbads
tmp
Tordon Orange
White Bears
Tordon Orange vs White Bears
0
-
2
2019-03-30
40
U-12 AAA
Group C
08:30
Jelgava
tmp
HC Ocelari Trinec
Tordon Orange
HC Ocelari Trinec vs Tordon Orange
2
-
6
52
U-12 AAA
Group C
11:00
Jelgava
tmp
Tordon Orange
Jelgavas Ledus Sporta skola
Tordon Orange vs Jelgavas Ledus Sporta skola
7
-
1
62
9/16 place
U-12 AAA
16:00
Ozo
tmp
Tordon Orange
Ogre Juniors
Tordon Orange vs Ogre Juniors
6
-
0
2019-03-31
79
9/12 place
U-12 AAA
09:30
Inbox
tmp
Kryzhinka Kyiv
Tordon Orange
Kryzhinka Kyiv vs Tordon Orange
1
-
6
94
9th place
U-12 AAA
15:45
Inbox
tmp
Tordon Orange
HS Riga 07
Tordon Orange vs HS Riga 07
2
-
3
SO
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad